www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (20 jaar en 45 dagen geleden)

Sprekende mobiele telefoons voor slechtzienden dankzij Acapela en ONCE

Acapela’s spraaksynthese doet de mobiele telefoons “spreken” van de wereldwijd bekende Spaanse organisatie voor blinden en slechtzienden, ONCE

Bergen, België, 21 juni 2006 — Acapela Group, Europese leider in spraaktechnologie, is gekozen door ONCE om een serie mobiele telefoons te laten spreken, bestemd voor slechtzienden. Deze telefoons, gebaseerd op het Symbian platform, maken de voornaamste menu’s en informatie van het toestel oraal en automatisch beschikbaar, dankzij Acapela’s stem en de Mobile Speak Software*.

De bedoeling is mensen met zichtproblemen, kwaliteitsvolle technologische oplossingen aan te bieden, door de toegang tot informatie en communicatietoepassingen te vergemakkelijken. Deze nieuwe stap bekrachtigt het partnership dat in 1998 tussen beide bedrijven ontstond.

Dankzij de TTS- (Text-To-Speech) technologie van Acapela, is het gebruik van mobiele telefoons eindelijk eenvoudig. De gebruiker heeft makkelijker toegang tot de basisinformatie, zoals het niveau van de batterij en het type netwerk en hij geniet natuurlijk eveneens van alle functies van de mobiele telefoon, inclusief SMS en online diensten. Alle menu’s zijn omgezet in een aangename en verstaanbare vocale instructie.

“Mensen die visueel deficiënt zijn, gebruiken dagelijks TTS. De stem wordt op termijn een waardevolle partner. Het is belangrijk dat ze zich op hun gemak voelen met dit systeem. Acapela’s synthese beantwoordt perfect aan al deze vereisten: comfort, verstaanbaarheid en natuurgetrouwheid. Drie criteria, die ons in onze keuze hebben geleid,” verklaart José Luis Fernandez Coya, CEO van ONCE.

* Mobile Speak is compatibel met de volgende toestellen: Nokia 6680, 6260, Ngage QD, 3230, 6600, 6630, 6670, 7610, Panasonic X 700 en Samsung SGH D 720. Mobile Speak is ontwikkeld door Code Factory, een Spaans bedrijf dat mobiele oplossingen biedt voor blinden en slechtzienden. Meer informatie op www.codefactory.es.

Acapela Group leent eveneens haar stem aan “Mobile Speak Pocket”, een gelijkaardig product dat speciaal voor Pocket PC werd ontwikkeld.

Over Acapela
Acapela Group, de Europese leider in spraaktechnologie, is gespecialiseerd in de ontwikkeling van natuurlijke dialooginterfaces. Via hoogwaardige en rendabele applicaties, biedt Acapela bedrijven nieuwe interactiemogelijkheden aan. Het aanbod van de Group, richt zich op alle markten met een waaier van mogelijkheden: 23 talen en 50 stemmen.

De spraakoplossingen van Acapela Group zijn reeds op brede schaal toegepast in talloze diensten en applicaties, zoals sprekende portals, standaard berichtendiensten, contact centers, web en blogs, PDA's en iPods, interactieve games, e-learning programma's, hulpmiddelen voor mindervaliden en boordcomputers.

Als huidige nummer 1 in spraaktechnologie in Europa, en met name in de Noordelijke landen evenals het Midden Oosten, heeft Acapela zich op korte tijd een indrukwekkende klantenkring kunnen opbouwen met referenties zoals : Alcatel, Alva, Atos Origin, Bison Fûté, Bo Jo Tveter, Bosch Blaupunkt, Cegetel, Chronopost, Daimler Chrysler, Dolphin, Don Johnston, Franklin Electronic Publishers, Harman Becker, Intervoice, Magneti Marelli, MAAF Assurances, Navteq, PSA Peugeot Citroën, Telia, Temic, Texas Instruments, Tieman, Toby Churchill, Scandis, SFR en Siemens.

www.acapela-group.com

Perscontact:
Jan Robijns
Open2Europe
+33 1 55 02 14 69
j.robijns@open2europe.com

Verstreken tijd: 20 jaar en 45 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlINFLUX PR