ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 55 dagen geleden)
Bedrijf:

TIE presenteert resultaten tweede kwartaal

Het aan de Amsterdamse beurs genoteerde B2B-interoperability softwarebedrijf TIE Holding (“TIE”) maakt hierbij de resultaten bekend van het 2e kwartaal van het boekjaar 2006 (1 januari t/m 31 maart 2006). Volgens IFRS bedroeg het netto resultaat van het 2e kwartaal EUR -696k. In hetzelfde kwartaal van het vorige boekjaar behaalde de onderneming een resultaat van EUR -99k. De omzet in het kwartaal bedroeg EUR 2 miljoen, een stijging van 14% vergeleken met de EUR 1,7 miljoen in het jaar daarvoor. De resultaten in de Verenigde Staten en Frankrijk, samen goed voor 60% van de totale omzet, waren in lijn met de verwachtingen. De resultaten in Nederland lieten echter te wensen over als gevolg van een interne reorganisatie.

“We hadden te maken met organisatorische problemen in Nederland en hebben om die reden een extern bureau ingehuurd om de verkoopstrategie door te lichten. Dit heeft geleid tot een lijst met aanbevelingen dat we hebben verwerkt tot een nieuwe meer klant- en doelgerichte verkoopstrategie”, stelt Dick Raman, CEO van TIE. “Het implementeren ervan heeft enige tijd en geld gekost. Maar intussen is deze situatie opgelost en is een nieuwe sterke manager aangetreden. Daarnaast hebben we geïnvesteerd in het beter verkoopbaar maken van onze producten, in marketing en in een nieuwe website. Onze verwachtingen voor de toekomst zijn dan ook hooggespannen. We rekenen op herstel en positieve resultaten in de komende kwartalen.”

Ondanks het verlies in het 2e kwartaal behoudt de onderneming een positieve cashflow en een positief eigen vermogen. De onderneming was in staat om haar financiële positie te versterken door een aandelenplaatsing afgelopen maand, bedoeld om de commerciële slagkracht van TIE te verbeteren. Een gedetailleerd verslag van het financiële resultaat is te vinden in het bijgaande document en kan bovendien ook worden gelezen op de corporate website. In het kader van de versterkte focus op haar kernmarkten, heeft TIE besloten haar 20% belang in TIE Hungary terug te verkopen aan DVRG NV.

Eind juni publiceert de onderneming het halfjaarrapport, waarin uitgebreide informatie te vinden zal zijn over de gevolgen van de invoering van IFRS. Dit verslag zal worden gereviewed door de huisaccountant.

De leden van de Raad van Commissarissen hebben Ton Veth benoemd als nieuwe voorzitter. John Cutts die deze rol drie jaar heeft vervuld, heeft zijn functie neergelegd in verband met andere zakelijke verplichtingen. Wel blijft hij vooralsnog aan als lid van de Raad van Commissarissen.

Eveneens vandaag heeft TIE de nieuwe wereldwijde website gelanceerd. De site is gebouwd op de content management mogelijkheden van het interne systeem My-TIE. De website is bedoeld om potentiële klanten meer inzicht te geven in de mogelijkheden die TIE biedt op het gebied van producten en diensten. Investeerders kunnen er gedetailleerde informatie vinden over de financiële resultaten, persberichten en corporate governance aangelegenheden. Voor de klanten en partners van TIE is er een beveiligde toegang naar een portal waarin uitvoerige informatie is te vinden over de producten en diensten van TIE. De nieuwe website is een methode om de marketing- en verkoopactiviteiten van TIE beter te richten op de doelgroep.

Profiel TIE
TIE is een internationaal B2B integratiesoftwarebedrijf, opgericht in 1987, gespecialiseerd in Business Interoperability. TIE helpt bedrijven om electronisch zaken te doen, zodat ze door synchronisatie van product- en businessinformatie met hun partners in de handelsketen, hun zakelijke processen efficiënter en effectiever kunnen laten verlopen en bovendien fors kunnen besparen op de kosten.

TIE speelt een belangrijke rol in de wereldwijde eBusiness standaardisatie, door de jarenlange ervaring kunnen klanten de vruchten plukken van haar solide en toekomstbestendige producten. TIE is een beursgenoteerde onderneming met duizenden klanten in alle industriesectoren. TIE heeft kantoren in Nederland, België, Frankrijk en Hongarije en is vertegenwoordigd in Europa, Latijns-Amerika en Azië.

Voor Informatie:

TIE Holding N.V.
Dick Raman, President & CEO
Beech Avenue 180
1119 PS AMSTERDAM (Schiphol-Rijk)
The Netherlands
Tel: +31-20-658 9333
Fax: +31-20-658 9902
e-mail: info@TIEglobal.com
Web site: www.TIEglobal.com

Verstreken tijd: 20 jaar en 55 dagen
TIE Kinetix N... contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl