ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (20 jaar en 15 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Edelman

Unilever verlengt BT ousourcing contract

BT heeft een verlenging van zijn originele zevenjarig outsourcing contract met Unilever gekregen. De deal, die rond de GBP 270 miljoen waard is, zorgt ervoor dat BT voor nog drie jaar spraak, data en mobiele diensten aan Unilever zal leveren.

Het originele contract, dat in november 2002 werd afgesloten, en een waarde van GBP 670 miljoen had, was het eerste grote wereldwijde telecommunicatie-outsourcingcontract en één van de belangrijkste wereldwijde deals die BT ooit heeft gesloten. Samen zijn BT en Unilever bezig de infrastructuur van Unilever te transformeren tot één van de modernste zakelijke netwerken in de wereld.

Andy Green, CEO van BT Global Services, zegt: "Het besluit van Unilever om de relatie met BT tot 2012 te verlengen, laat hun vertrouwen zien in onze capaciteit om toegevoegde waarde te bieden, efficiëntie te verbeteren en Unilever's vermogen om te concurreren kracht bij te zetten. We kijken er naar uit om de komende zes jaar samen met Unilever, door te gaan met het leveren van voordelen."

Neil Cameron, Unilever chief information officer, zegt: "De eerste drie jaar van de overeenkomst hebben zich zowel op het gebied van kosten als diensten bewezen. Dit laat zien dat het besluit dat in 2002 door beide bedrijven is genomen gerechtvaardigd was. Door het verlengen van het contact tot 2012, ben ik er zeker van dat onze samenwerking waarde zal toevoegen aan beide organisaties op het gebied van snel transformerende technologie."

Bovenop het wereldwijde kwaliteitsnetwerk van BT, zal BT ook verschillende nieuwe diensten implementeren, waaronder IP-oplossingen en satelliettechnologie. Voor deze outsourcing aan BT werkte Unilever met meerdere telecommunicatieaanbieders wereldwijd.

Unilever produceert wereldwijd 400 merken, waaronder Lipton, Dove, Robijn, Knorr en Persil en Axe.

OVER BT
BT is één van 's werelds grootste leveranciers van communicatieoplossingen en -diensten en is actief in meer dan 160 landen. De kernactiviteiten van BT omvatten de levering van IT- en netwerkdiensten, lokale, landelijke en internationale telecommunicatiediensten en hoogwaardige producten en diensten op het gebied van breedband en internet. BT is actief met vier divisies: BT Global Services, Openreach, BT Retail and BT Wholesale.

In het boekjaar 2004-'05 (einde 31 maart 2005) behaalde BT Group een omzet van 18.623 miljoen pond. De winst voor belastingen bedroeg 2.354 miljoen pond. British Telecommunications plc. (BT) is de dochteronderneming van BT Group waarin vrijwel alle bedrijfsonderdelen en activa van BT Group plc. zijn verzameld. BT Group plc. kent een notering aan de effectenbeurzen van Londen en New York.

Bezoek voor meer informatie www.bt.com/aboutbt Beeldmateriaal van BT is te downloaden op: www.vismedia.co.uk

# # #

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

Marlies Roest
PR manager BT Benelux
Tel: 020 203 8898
marlies.roest@bt.com

Leoni Janssen
Edelman
Tel: 020 301 0980
leoni.janssen@edelman.com
www.edelman.com/nl

Verstreken tijd: 20 jaar en 15 dagen
BT contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlProgressCommunications.eu