www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 40 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Whizpr

Troefmarkt Citysupermarkt 1000ste gebruiker GIBOnet online boekhouden

Oplossing voor online boekhouden GIBO Groep groot succes: binnen een jaar 1.000 cliënten online met AccountView – Troefmarkt verwacht kostenbesparing van 25%.

Amsterdam, 1 mei 2006 – Troefmarkt Citysupermarkt uit Gorinchem is de 1000ste gebruiker van GIBOnet online boekhouden. Deze oplossing voor online boekhouden met AccountView werd op 1 maart vorig jaar geïntroduceerd door GIBO Groep Accountants en Adviseurs (www.gibogroep.nl). De online oplossing is sindsdien enorm aangeslagen: steeds meer bedrijven kiezen voor de inmiddels ruimschoots in de praktijk bewezen voordelen hiervan.

Aan de basis van het succes van GIBOnet ligt de oplossing voor online werken van AccountView: online bedrijfssoftware in combinatie met de complete accountancy-backoffice. Het grote verschil met losse internetpakketten en andere elektronische oplossingen is dat het accountantskantoor en zijn cliënten samenwerken binnen dezelfde omgeving. De cliënt logt in op de AccountView-software op een centrale server van GIBO Groep en voert zijn gegevens in. Het accountantskantoor zorgt daarna voor controle en verdere verwerking. Doordat de cliënt zelf gegevens invoert, bespaart hij op zijn accountantskosten, terwijl de accountant zich meer kan concentreren op hoogwaardig advieswerk.

“Gemak, snelheid en kosten: dat zijn voor mij de drie redenen geweest om voor GIBOnet online boekhouden te kiezen”, zegt Jan van den Boogaard, ondernemer/eigenaar van de Troefmarkt Citysupermarkt, een speciale super/versmarkt annex slijterij gericht op een- en tweepersoonshuishoudens in het centrum van Gorinchem. “Je voert gegevens in wanneer je tijd hebt, ziet direct wat daarvan het resultaat is zodat je boven op de cijfers zit en bespaart kosten doordat je zelf een groot deel van het werk doet. Ik verwacht dat die besparing zo’n 25 procent zal zijn. Belangrijk is bovendien dat het een oplossing op maat is: al mijn leveranciers en omzetgroepen staan er bijvoorbeeld in. En de volgorde van de gegevens in het kasboek is zoals ik die hebben wil.”

Als 1000ste gebruiker van GIBOnet werd Van den Boogaard afgelopen week in de bloemetjes gezet door de heer C.C.J. van Acht, directeur van de vestiging GIBO Vught. Bovendien mag hij een jaar lang gratis gebruikmaken van AccountView.

Over AccountView
Sinds 1987 levert AccountView modulair opgebouwde business software aan meer dan 18.000 klanten in Nederland, Duitsland en Engeland. Deze flexibele en snel te implementeren software automatiseert en integreert meerdere bedrijfsprocessen, waaronder de financiële administratie, handel, logistiek, projecten, uren, relatiebeheer en accountancy - al dan niet met een internetkoppeling. AccountView wordt verkocht en ondersteund door een netwerk van onafhankelijke partners die evenals AccountView de nadruk leggen op langdurige relaties. Bekende namen in het klantenbestand van AccountView zijn onder andere: CBF, Free Record Shop Online, GIBO Groep, Humanitas, Intratuin, KNMI, Koningszuivel, Koninklijk Theater Carré, Mazars, SER en Xenos. Meer informatie over AccountView vindt u op www.accountview.com.

Over GIBO Groep
De GIBO Groep is een landelijk opererende accountancy- en adviesorganisatie met ruim zestig vestigingen en circa 1.250 medewerkers. Daarmee komt de GIBO Groep in de top tien van accountantbureaus op de zesde plaats. In de agrarische sector is de GIBO Groep marktleider. Deskundige accountants en adviseurs ondersteunen ondernemers in het midden- en kleinbedrijf en de agrarische sector op het gebied van onder meer accountancy, bedrijfskunde, belastingen, juridische zaken en personeel en organisatie. 
Recent van Visma  
Update Q1 toont sterke start van 2026 voor Visma

Recordresultaten en sterke vooruitgang op vlak van duurzaamheid

Visma benoemt Stian Svendsen tot nieuwe Segment Director voor Publieke Sector

Verstreken tijd: 20 jaar en 40 dagen
PR contact  

Logo Whizpr
Visma contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103693 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu