www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (20 jaar en 5 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

The MathWorks steunt Smart Radio Challenge voor studenten

Universitaire studenten ontwikkelen Software Defined Radio met Model-Based Design

Gouda, 1 mei 2006 - The MathWorks verleent uitgebreide ondersteuning aan studenten die deelnemen aan de Smart Radio Challenge van het SDR Forum, een wereldwijde studentenwedstrijd die toekomstige ingenieurs uitdaagt om vooruitstrevende draadloze communicatie (Software Defined Radio) te ontwikkelen. Als één van de hoofdsponsors levert The MathWorks de producten MATLAB en Simulink, inclusief training en begeleiding. Daarmee kunnen de deelnemers de modelvorming- en ontwerpaspecten van de opdracht uitvoeren en hun ontwerp eenvoudiger en robuuster maken.

De Smart Radio Challenge van het SDR Forum is een wedstrijd voor studenten van ingenieursopleidingen. In teams krijgen zij de kans om Software Defined Radio te ontwerpen, te ontwikkelen en te testen. SDR is een radiosignaal waarbij essentiële radioparameters - normaliter afhankelijk van de regelgeving - zoals frequentiebereik, modulatietype, zendvermogen met behulp van software kunnen worden aangepast. Elk team krijgt twee jaar om met een radiosysteem aan de wedstrijd deel te nemen. De inschrijvingen voor de Smart Radio Challenge gaan van start op 30 mei 2006. Op 1 december 2006 beginnen de gekwalificeerde teams aan het ontwikkelingsproject. Op 30 september 2007 moeten zij hun ontwerp insturen.

Model-Based Design concept
The MathWorks begeleidt de studententeams tijdens het eerste jaar van de Smart Radio Challenge en geeft productcursussen tijdens het congres van het SDR Forum in november 2006. Daarnaast kunnen de studenten de producten MATLAB en Simulink gebruiken voor de modelvorming- en ontwerpaspecten van de opdracht. Tevens steunt The MathWorks de studenten bij het stroomlijnen van de ontwikkeling en om hun ontwerp eenvoudiger en robuuster te maken. Met behulp van het concept Model-Based Design kunnen de studenten MATLAB en Simulink in de praktijk toepassen. Model-Based Design biedt ingenieurs de mogelijkheid om aan de hand van wiskundige modellen het gedrag van systemen te specificeren en simuleren, hard- en softwarecomponenten te ontwerpen, code voor prototyping en implementatie te genereren en de implementatie te toetsen aan een gevalideerd systeemmodel.

Het SDR Forum omvat ondermeer universiteiten uit Finland, Duitsland, Japan, Korea, Singapore, Spanje en de Verenigde Staten. De wedstrijd staat open voor studententeams uit alle academische instellingen die belangstelling hebben voor SDR en radiotechnologieën, ook wanneer zij geen lid van het Forum zijn.

-------------------------------------------

Over het SDR Forum
Het SDR Forum is een internationale vereniging voor de ondersteuning van de ontwikkeling en implementatie van systemen voor Software Defined Radio (SDR) die flexibele, aanpasbare architecturen in geavanceerde draadloze systemen mogelijk maken. Het SDR Forum heeft leden in de commerciële sector, defensie en overheid. Het omvat leveranciers van draadloze diensten, netwerkoperators, fabrikanten van componenten en apparatuur, hardware- en softwareontwikkelaars, toezichthoudende instanties en universiteiten. Het SDR Forum telt momenteel meer dan 125 organisaties, waaronder de belangrijkste spelers in de draadloze sector uit Azië, Europa en Noord-Amerika. De kantoren van het SDR Forum zijn gevestigd in Denver. Meer informatie is beschikbaar op www.sdrforum.org.

Over The MathWorks
The MathWorks is een Amerikaanse ontwikkelaar en leverancier van technical computing software. Wereldwijd kent The MathWorks ruim één miljoen gebruikers in de industrie, onderzoekslaboratoria en opleidingsinstituten. Deze gebruikers zijn werkzaam binnen een breed spectrum aan industrieën: aerospace, automobielindustrie, telecom, machinebouw, procesindustrie, elektronica, biotechnologie en de farmaceutische industrie. The MathWorks producten MATLAB en Simulink zijn onmisbare analyse- en modelleergereedschappen bij engineering- en onderzoekswerkzaamheden. Er zijn diverse uitbreidingen beschikbaar voor onder andere beeld- en signaalverwerking, processimulatie en -optimalisatie. Daarnaast levert The MathWorks aanvullende diensten, zoals technische ondersteuning en trainingen. Het Benelux kantoor van The MathWorks is gevestigd in Gouda. Meer informatie is te vinden op www.mathworks.nl.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

Marcommit PR
Purdey Horbach
Tel. 035 – 5822730
mathworks@marcommit.nl

-- # # # --

MATLAB, Simulink, Stateflow, Handle Graphics, Real-Time Workshop, en xPC TargetBox zijn geregistreerde handelsmerken van The MathWorks, Inc. Andere product- of merknamen zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van de respectievelijke houders. 

Verstreken tijd: 20 jaar en 5 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
MathWorks contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR