www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 84 dagen geleden)
Bedrijf:

Internetbellen wordt de nieuwe standaard

Kostenvoordelen en gemak drijfveren voor massale overstap

De grote meerderheid van het Nederlands publiek (83%) is inmiddels bekend met Internetbellen. Bijna driekwart van de Nederlanders zegt te overwegen over te stappen naar Internetbellen en bijna de helft (46%) zegt deze overstap al te willen maken binnen 1 jaar. Dat blijkt uit een onderzoek, dat Blauw Research in opdracht van KPN heeft uitgevoerd onder de 1.400 consumenten en een aantal Internetexperts in Nederland.

De Internetexperts geven aan dat Internetbellen van een hype inmiddels een trend is geworden. Zij zien hierin een niet te stoppen ontwikkeling en verwachten dat binnen vijf jaar het grootste deel van Nederland de overstap heeft gemaakt. Internetbellen wordt daarmee de nieuwe standaard in Nederland. ‘Onbekendheid’ en daarmee ‘kennisgebrek’ zijn de belangrijkste barrières, die een deel van de consumenten afwachtend maakt, aldus de experts.

Misvattingen
Het onderzoek laat zien dat ‘kostenbesparing’ (63%) de grote drijfveer is achter de massale overstap naar Internetbellen. ‘Kostenbeheersing’ (33%), in de vorm van een vast bedrag per maand, is een ander belangrijk argument. Datzelfde geldt voor het ‘gemak’ (28%) van het onderbrengen van de verschillende diensten bij 1 aanbieder, de zogenaamde ‘multiplay-gedachte’. Ook de experts zien de ‘kostenbesparing’ en het ‘gemak’ als de doorslaggevende factoren voor het succes van Internetbellen.

Het onderzoek toont ook dat er nog veel onbekendheid is bij het publiek met Internetbellen. De experts zien dat als een barrière, waardoor de totale uitrol nog maximaal 5 jaar zal duren. Misvattingen die leven bij het publiek hebben vooral betrekking op het gebruik van de PC (“de PC moet altijd aanstaan”) en de kwaliteit van Internetbellen. De Internetexperts verwachten dat de kwaliteit van het vaste telefoonnet voor gebruikers van Internetbellen het ijkpunt zal blijven.

Ondoorzichtig
Een andere conclusie uit het onderzoek is de ondoorzichtigheid van de markt van Internetbellen. De consumenten zijn vaak niet goed op de hoogte van het aanbod en de mogelijkheden van Internetbellen. Ook vindt men het lastig te komen tot een goede vergelijking van de verschillende aanbieders en proposities. De Internet-experts verwachten dat de betrouwbaarheid van de aanbieder uiteindelijk de doorslag zal geven bij de keuze door het publiek. Belangrijke factor is bovendien de begrijpelijkheid van de proposities en de communicatie met het publiek. De aanbieders moeten nog meer investeren in het relevant maken van hun proposities voor het publiek, aldus de experts. 

Verstreken tijd: 20 jaar en 84 dagen
KPN contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
Logo Nutanix
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Mollie
Logo ZAMKO
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion Experience
Logo Bechtle Groep Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103924 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.deepr.nl