DCE Consultants benoemt Jeroen Stoffele tot Manager Banking & Investments
Schiphol-Oost, 24 april 2006 – DCE Consultants, een onafhankelijk internationaal management adviesbureau, maakt bekend dat Jeroen Stoffele is benoemd tot Manager Banking & Investments en daarmee toegetreden is tot het Nederlandse Management Team. Jeroen Stoffele volgt per 15 mei 2006 Erwin Reyes op.
Na zijn studie Technische Bedrijfskunde aan de TU Eindhoven is Jeroen Stoffele zijn carrière begonnen bij ING Bank Internationaal. Hij was daar ondermeer betrokken bij de implementatie van frontoffice systemen voor het internationale kantorennetwerk. Jeroen heeft in de afgelopen zeven jaar bij DCE Consultants ervaring opgedaan op het gebied van risico management, automatiseringstrajecten, corporate banking en front-to-back treasury activiteiten. Jeroen was in zijn laatste functie Manager van de adviesgroep Corporate Banking en Treasury.
“De Banking en Investments Group van DCE Consultants bestaat uit oplossingsgerichte mensen met veel kennis en ervaring van de financiële wereld. Dit is wat mij betreft een belangrijke basis om onze positie in de internationaal georiënteerde financiële sector verder uit te bouwen”, aldus Jeroen Stoffele.
“Met zijn ervaring als Manager bij DCE Consultants en zijn goede uitgebreide kennis van de internationale financiële wereld ben ik ervan overtuigd dat Jeroen in zijn nieuwe rol van grote toegevoegde waarde voor DCE Consultants zal zijn”, aldus Pim Engels, Managing Director DCE Consultants.
########
Over DCE Consultants:
DCE Consultants is een onafhankelijk, internationaal managementadviesbureau. Wij ondersteunen onze klanten met het realiseren van strategie, effectieve bedrijfsvoering en een blijvend sterke concurrentiepositie. Onze consultants gebruiken hiervoor actuele marktkennis gecombineerd met bewezen innovaties. Resultaat voor de klant staat hierbij altijd centraal. Onze dienstverlening strekt zich uit over vier expertisegebieden: het leiden en begeleiden van veranderingen, IT-management, marketingmanagement en procesverbetering. Wij werken voor klanten uit de financiële dienstverlening, handel en industrie, gezondheidszorg en overheid. DCE heeft haar expertise gebundeld rond 3 centrale thema’s: Competitive Change (verbetering van concurrentiepositie), Regulatory Change (kansen en bedreigingen bij veranderende wet- en regelgevingen) en Organisational Fitness (optimalisatie van bedrijfsprocessen om zo als organisatie flexibel te blijven). DCE is opgericht in 1980 en heeft ruim 200 medewerkers verdeeld over vestigingen in België, Frankrijk, Luxemburg, Nederland en het Verenigd Koninkrijk. Sinds 1997 maakt DCE deel uit van Altran Technologies, een internationale, beursgenoteerde groep van adviesbureaus met meer dan 17.000 medewerkers.