www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 88 dagen geleden)
Bedrijf:

TogDCS introduceert standaard midoffice voor gemeenten

Tijdens de Overheid & ICT beurs 2006 zal TogDCS haar standaard .GEM (dotGEM) midoffice aan geïnteresseerden tonen. Met dit midoffice (koppelvlak tussen front- en backoffice) wordt het voor gemeenten mogelijk hun basissystemen, werkprocessen en ketens te integreren in de digitale dienstverlening aan burgers en bedrijven. Het standaard midoffice van TogDCS is gebaseerd op de bewezen BizTalk technologie van Microsoft. Deze software geeft klanten de zekerheid van open standaarden (zoals XML en SOAP), waarmee het mogelijk wordt om eenvoudig informatie uit te wisselen tussen applicaties. In het door TogDCS ontwikkelde midoffice wordt naast Microsoft BizTalk ook gebruik gemaakt van Windows Workflow Foundation om de werkprocessen digitaal te ondersteunen.

Waarom een midoffice?
De klanten van een gemeente, de burgers en bedrijven, willen op elk moment zaken kunnen doen met hun gemeente. Daarnaast willen ze zelf bepalen over welk informatiekanaal dit gebeurt. Aangezien een gemeente niet één frontoffice heeft en ook de kanalen vaak niet geïntegreerd zijn, is er door TogDCS gekozen voor verbinding met behulp van een midoffice. Door het midoffice (ook wel middleware genoemd) wordt het mogelijk klanten inzage te geven over status, afhandeltijden en in hoeveelheden van intakes. Het wordt hier zelfs mee mogelijk gemaakt dat de klant de regie krijgt op zijn/haar eigen gegevens (digitale kluis) en dat er één keer gevraagd wordt om basisgegevens aan te leveren en meervoudig gebruik wordt gemaakt van deze gegevens (efficiency).

Het midoffice is als het ware een digitale processtructuur, een tussenlaag tussen de vraag (frontoffice) en de afhandeling (backoffice). Het midoffice is dus een nieuwe organisatorische laag waarin mensen werken die met name de dienstverlening van de gemeentelijke organisatie ondersteunen. Belangrijke functies van de midoffice-applicatie zijn de monitoring van de procesafhandeling (workflow) en de signalering van eventuele bottlenecks in de lopende aanvragen (management-dashboard).

Gemeentelijke applicaties en werkprocessen integraal ontsloten: Enterprise Application Integration
Wanneer applicaties worden geïntegreerd met het op BizTalk gebaseerde midoffice schakelt de gemeente van gegevensopslag per afdeling over naar een samenhangend opslagsysteem voor de gehele gemeente. Beleidsmakers krijgen hierdoor direct toegang tot waardevolle gegevens. Dankzij rationalisatie wordt het aantal overtollige applicaties en databases binnen de gemeente verminderd door over te schakelen op oplossingen voor de gehele gemeente. De integratie van applicaties biedt de mogelijkheid om de resources te stroomlijnen, systemen te standaardiseren, de kosten te verminderen en de systeemprestaties te verbeteren. Tijdens het consolidatietraject wordt het steeds eenvoudiger om meerdere applicaties, die gebruikmaken van meerdere databases, te vervangen door geïntegreerde databases en applicaties. Met het .GEM midoffice worden snel kosten bespaard en wordt de flexibiliteit vergroot.

Over TogDCS
Als full-service ICT dienstverlener richt TogDCS zich primair op de gemeentelijke markt. Het door TogDCS gelanceerde .GEM ICT platform, volledig ontwikkeld op het .NET framework van Microsoft, bestaat uit een compleet portfolio van applicaties en aanvullende dienstverlening. Het .GEM platform stelt gemeenten in staat hun bestaande systemen te koppelen en de dienstverlening via de gemeentelijke website (digitaal loket) aan burgers en bedrijven aan te bieden.

Achtergrond TogDCS
TogDCS maakt deel uit van dezelfde organisatie waar ook Tog Academy, Kafi Advies en Tog Nederland - het grootste taxatiebureau van Nederland voor overheden - toe behoren. Daarmee krijgen klanten de garantie van een sterke ruggengraat en voldoende flexibiliteit.

Voor meer informatie en perscontacten:
TogDCS b.v., de heer E. van Voorst
Postbus 78, 3900 AB Veenendaal
Telefoon: 0318 - 55 96 10
Persberichten: www.togdcs.nl/showpage.asp?steID=1&ID=371
Web: www.togdcs.nl
Email: evvoorst@togdcs.nl

Verstreken tijd: 20 jaar en 88 dagen
TogDCS contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl