Amsterdam, 24 april 2006 – Op woensdag 26 april zal er in de Regus Teleport Towers in Amsterdam een eendags evenement plaatsvinden rondom de populaire OpenSource VoIP telefooncentrale Asterisk. Een van de ontwikkelaars, de heer Olle E. Johansson, zal die dag voor geïnteresseerden een seminar verzorgen over de mogelijkheden van Asterisk. Het seminar heeft een technische inslag en is zeer geschikt voor mensen die kennis hebben van Linux.
Naast het seminar zelf is er ook een informatiemarkt waar zakelijke aanbieders als onder andere Voop, SpeakUp en Covide de bezoekers informeren over de toepassingen in het bedrijfsleven. Naast de functies van de telefooncentrale zelf, kan er ook informatie worden verkregen over het aanvragen en porteren van telefoonnummers, de mogelijkheden van een gehoste centrale en koppelingen met een CRM-applicatie.
De “Meet Asterisk” tour trekt in april en mei door Europa, en doet naast Amsterdam ook de steden Kopenhagen, Oslo, Stockholm, Londen, Parijs en Brussel aan. Het geheel is geïnitieerd door Edvina en Voop. Meer informatie vindt u op
www.meetasterisk.comEINDE PERSBERICHT
Noot voor de redactie:
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een van de volgende personen:
Voop
Erik de Wild
Country manager Nederland
06 21830837
erik@voop.noCovide
Nancy van Baak
Marketing en Sales
0342-450930
buiten kantoortijden: 06-43214197
nancy@covide.nlSpeakup
Renate ten Ham
PR en Marketing
088-7732587
renate@speakup.nl