www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (20 jaar en 20 dagen geleden)

De nieuwe Google Mini: minder is meer

Amsterdam, 19 april 2006 – Google kondigt vandaag een kleinere, snellere Google Mini aan, met een aantal nieuwe voorzieningen waarmee het voor het midden- en kleinbedrijf nog eenvoudiger wordt Google-zoektechnologie te gebruiken op hun websites en in hun bedrijfsnetwerken. Met deze zoekmachine, waarbij hardware en software zijn geïntegreerd, kunnen nu meerdere websites worden doorzocht en kunnen bedrijven heel eenvoudig een intranet opzetten door de inhoud van gedeelde bestandssystemen in Windows te indexeren.

“De nieuwe Google Mini is nu nog kleiner en maakt daarmee zijn naam meer dan waar. Bovendien zijn allerlei nieuwe voorzieningen toegevoegd waarmee de Google Mini nog nuttiger is voor het midden- en kleinbedrijf,” aldus Dave Girouard, algemeen directeur van de Enterprise-divisie van Google. “Voor ongeveer de prijs van een PC kunnen bedrijven de bewezen zoektechnologie van Google binnen hun eigen organisatie inzetten en daarmee de bruikbaarheid van hun websites verbeteren en de productiviteit van hun medewerkers verhogen.”

De Google Mini is verkrijgbaar vanaf slechts € 1.995 en biedt onder meer de volgende nieuwe voorzieningen:

Toegang tot meer, recentere informatie
  • Doorzoek meerdere websites en creëer een nagenoeg onbeperkt aantal documentcollecties en gebruikersinterfaces
  • Maak een kant-en-klaar intranet door gedeelde bestandssystemen direct te indexeren
  • Keuze uit geautomatiseerde, doorlopende indexering, zodat alles volledig up-to-date blijft, of indexeert de gehele site op gezette tijden
Hoger prestatieniveau
  • Snellere indexering en afhandeling van zoekopdrachten, tot maar liefst 25 verzoeken per seconde (25 maal sneller dan voorheen)
  • Verbeterde configuratie-interface voor systeembeheerder en SNMP-bewaking voor extern beheer
  • Eenvoudigere diagnostische rapportage over zoekopdrachten en indexering voor beter inzicht in zoekgedrag van gebruikers en effectievere foutopsporing in websites
Geringere afmetingen
  • Ongeveer de helft kleiner dan de originele versie en past daarmee in een rack of onder een bureau.
De Mini is beschikbaar in diverse uitvoeringen waarmee tussen 50.000 en 300.000 documenten kunnen worden doorzocht. Bij aanschaf is een volledig jaar ondersteuning inbegrepen. De nieuwe Mini is leverbaar in de Verenigde Staten, Europa en nu ook Japan en biedt een beheerinterface in het Engels, Frans, Italiaans, Duits, Spaans en Japans.

Duizenden klanten vertrouwen al op de Google Mini voor snelle en relevante zoekresultaten in hun organisatie. Nadere informatie over de nieuwe Google Mini is te vinden op www.google.nl/enterprise/mini/

Informatie over Google Inc.
De innovatieve zoekmachinetechnologie van Google verbindt miljoenen mensen overal ter wereld elke dag met informatie. Google werd in 1998 opgericht door Larry Page en Sergey Brin, beiden met een Ph.D van Stanford University, en is uitgegroeid tot een toonaangevende Internetapplicatie in alle grote markten ter wereld. De gerichte advertenties van Google levert bedrijven van elke grootte meetbare resultaten, terwijl de internetervaring van de gebruikers voortdurend wordt verbeterd. Het hoofdkantoor van Google bevindt zich in Silicon Valley in Californië en Google heeft kantoren verspreid over heel Noord-Amerika, Europa en Azië. Ga voor meer informatie naar www.google.nl.

Noot voor de redactie:
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
Porter Novelli, Frank Peters / Joke Snoek, tel: 020 – 543 76 00.

Verstreken tijd: 20 jaar en 20 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu