ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.lubbersdejong.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Deel dit nu via
Datum: (19 jaar en 18 dagen geleden)

Advocatenkantoor De Gier | Stam geeft openheid van zaken

Eerste corporate weblog in Nederland van advocatenkantoor

Was het tot een aantal jaren terug zelfs ‘not done’ voor advocaten om te adverteren, sinds kort breekt De Gier | Stam & Advocaten (De Gier | Stam) wel heel radicaal met een aantal ongeschreven wetten in hun branche. Op hun vernieuwde website www.degierstam.nl geeft zij een zeer persoonlijk inkijkje in de bedrijfsvoering van het kantoor, waar medewerkers zelfs vrijuit schrijven over hun dagelijkse belevenissen.

De duidelijk andere en veel persoonlijkere benadering van De Gier | Stam komt zelfs tot uiting in hun nieuwe naam en nieuwe huisstijl – op elke brief die er uitgaat namens of voor een klant wordt de naam van die klant gedrukt, achter ‘De Gier | Stam & …’

Ook de website zelf en de teksten daarop kunnen geheel gepersonaliseerd worden door middel van een handig programmaatje: je leest de website alsof je er al klant bent of alsof je er al jaren werkt.

Medeoprichter en naamgever Edgar Stam: “Ik heb me er altijd over verbaasd dat de communicatie van het gemiddelde advocatenkantoor zo saai is. En zo weinig persoonlijk. Gelukkig hebben wij hier een andere kijk op en schromen ook niet om dat uit te dragen. Wij hebben onze persoonlijke werkwijze zelfs zo ver doorgevoerd, dat mijn mede-vennoten Louise de Gier en Michael Gerrits en ikzelf een eigen on-line omgeving binnen de website hebben, gebaseerd op de merkwaarden van onze Personal Branding. Ook het webloggen door onze medewerkers zien we als een uitstekend exponent van het uitdragen van het onderscheidend karakter van ons kantoor.”

Bang om te loslippig te zijn op de website, is Edgar niet. Hoewel de advocatuur van discretie aan elkaar hangt, ook bij De Gier | Stam, blijft er volgens hem nog genoeg vermakelijks of interessants over om te schrijven: “Als je er als organisatie voor kiest om te bloggen, moet je het ook helemaal doen. Uiteindelijk is het voor de klant het interessantst om te laten zien wie je bent, wat je denkt en hoe je de dingen doet”.

Voor meer informatie:
De Gier | Stam & Advocaten
mr. Edgar Stam
t: +31 (0)30 230 30 10
www.degierstam.nl

The Buccaneers
Herbert van Hoogdalem
t: +31(0)20 794 93 32 
Geplaatst:
Verstreken tijd: 19 jaar en 18 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo Brainial B.V.
Logo KonductiT
Logo RMMBR
Logo Companial
Logo KRNWTR+ | Zereau Drinks
Logo Rubicon B.V.
Logo Dovilo
Logo NetRom Software
Logo ISOPlanner
Logo Luminis International B.V.
Logo BONANA
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Onventis B.V.
Logo PQR
Logo Techone B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo BarTrack
Logo E-mergo
Logo Networking4ALL
Logo Frontline Solutions
Logo Nautilus OT
Logo Northwave Cyber Security
Logo Techone B.V.
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo IG&H
Logo EPAM Systems
Logo SureSync
Logo Ictivity
Logo Conclusion
Logo Only creative entrepreneurs
Logo ManageEngine
Logo Xebia
Logo EPAM Systems
Logo HubSpot
Logo PA Consulting
Logo Eaton
Logo IG&H
Logo Vertiv
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101046 persberichten
6819 bedrijfsprofielen
54 PR-bureauprofielen
15589 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.lubbersdejong.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR