www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (20 jaar en 42 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Gustaaf Jansen Business Development Manager bij TANDBERG

Amsterdam, 5 april 2006 --- TANDBERG, leverancier van producten en diensten voor visuele communicatie, heeft Gustaaf Jansen aangesteld als Business Development Manager. Hij zal zich vooral richten op de financiële sector met ondermeer het nieuwe TANDBERG Real Time Advisor concept. Banken kiezen steeds vaker voor het optimaliseren van de locaties. Met TANDBERG visuele communicatie oplossingen kunnen zij bezoekers zeer persoonlijk, deskundig en interactief te woord staan. Daarnaast wordt TANDBERG al op grote schaal internationaal ingezet voor het versterken van de interne samenwerking tussen afdelingen en kantoren. Gustaaf Jansen komt van CSS Telecom, waar hij als Salesmanager verantwoordelijk was voor de aansturing van een commercieel team en de verkoop van telecommunicatie- en videocommunicatie oplossingen van Avaya, Siemens en TANDBERG.

Gustaaf Jansen studeerde HTS Bedrijfskunde (Eindhoven) en Organisatiewetenschappen, afstudeerrichting Kwaliteitsmanagement (KUB) en werkte eerst een aantal jaren als zelfstandig adviseur Kwaliteit, Arbo en Milieu en als kwaliteitsmanager. Daarna werd hij Sales Manager Telecommunicatiesystemen bij Philips Conncection Point. Na de overname van Philips Conncection Point door CSS Telecom zette hij daar zijn carrière voort als Key account manager en Sales manager.

Gustaaf Jansen: “Ik heb gekozen voor TANDBERG, de technologie en marktleider, omdat ik ervan overtuigd ben dat visuele communicatie een van de killer-applicaties is van IP-Telefonie. De technologie is er klaar voor, de markt is er klaar voor. Bedrijven die het inzetten binnen hun kantorennetwerk of richting hun klanten besparen reiskosten en verhogen de attentiewaarde t.o.v. normale conference calls met 40%. Daarmee hebben zij een krachtig medium om over korte en lange afstanden interactieve presentaties te houden, strategische sessies te organiseren en het contact met relaties te versterken.”

----------------------------

Noot voor de redactie
Bijgaand tevens een foto van Gustaaf Jansen, Business Development Manager TANDBERG.

Over TANDBERG
TANDBERG is de grootste leverancier en producent van visuele communicatie producten en diensten. Het bedrijf heeft twee hoofdkantoren, in New York en Noorwegen. Het bedrijf ontwerpt en ontwikkelt systemen en software die video, audio en data integreren. Daarnaast biedt het bedrijf sales, support en value-added services in meer dan 90 landen wereldwijd. TANDBERG is beursgenoteerd op de Oslo Stock Exchange (TAA.OL). Voor meer informatie: www.tandberg.net.

###

TANDBERG is a registered trademark in the U.S. and certain other countries. All other trademarks are property of their respective owners.

Meer informatie:

Marcommit PR
Herbert Wormgoor
Tel. 035-5822730 / 06-46710498
E-mail: tandberg@marcommit.nl

Verstreken tijd: 20 jaar en 42 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
TANDBERG contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
Logo Schneider Electric
Logo HCC
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl