Begin maart zijn de Dutch Bloggies, de awards voor weblogs, uitgereikt in Den Haag. De awards voor Best Geschreven Weblog werd gewonnen door GeenStijl. GeenStijl gaf tijdens de uitreiking aan dat ze geen behoefte hadden aan de award. De organisatie van de Dutch Bloggies heeft toen besloten de award op
Speurders.nl te plaatsen en dat de opbrengst zou gaan naar KWF Kankerbestrijding.
De veiling van de award heeft € 500,00 opgeleverd en
Smulweb.nl (onderdeel van De Internet Pleinen BV) mag zich trots eigenaar noemen van de award voor Best Geschreven Weblog.
Opvallend feit is dat GeenStijl dit jaar voor het eerst is komen opdagen tijdens de uitreiking van de Dutch Bloggies. De afgelopen jaren heeft GeenStijl veel awards gewonnen, maar deze nooit in ontvangst genomen. Dit jaar is GeenStijl wel komen opdagen maar bij het bekendmaken van de award werd van achteruit de zaal geroepen: "Je mag 'm houden!". Een filmfragment is
hier te vinden.
De veiling op Speurders.nl heeft hogere bedragen opgeleverd, maar het bod van de Internet Pleinen BV was het hoogste serieuze bod.
Relevante informatie: