www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 95 dagen geleden)
Bedrijf:

Support2U start internationaal handelssysteem via Internet

Het Lelystadse bedrijf Support2U is onder de naam aLot2Trade een internationaal handelssysteem gestart op het Internet. Het nieuwe systeem, bestaande uit de website www.alot2trade.com en de daar achter liggende geautomatiseerde processen, zijn toegespitst op bedrijven en personen werkzaam in de (internationale) partijen-handel en alleen toegangkelijk voor aangesloten leden.

Dhr. van Iersel, directeur van Support2U, over de beweegredenen om te starten met een dergelijk initiatief; “Het idee om een dergelijk systeem te gaan ontwikkelen is geboren tijdens een gesprek met een van onze afnemers van ons Business Management pakket Secundo. Hij informeerde naar de mogelijkheid om een dergelijk systeem te kunnen inzetten in een (wereldwijde) omgeving die alleen toegangkelijk zou mogen zijn voor collega handelaren, waarop hij zijn partijen kon aanbieden. Verder onderzoek leerde dat een oplossing als deze weliswaar reeds bestond, maar steeds als initiatief van een betrokken handelaar, voor zijn eigen goederen en dan meestal voor een specifieke markt. Een onafhankelijk breedschalig initiatief als het onze werd dan ook met open armen ontvangen. Reden genoeg om met de ontwikkling van aLot2Trade te beginnen.”

De, geheel in eigen beheer ontwikkelde, website biedt voor aangesloten leden de mogelijkheid om artikelen te plaatsen, zoeken, bekijken en promoten. Daarnaast is voorzien in een tracking systeem zodat aangeboden goederen kunnen worden gevolgt en in bepaalde situaties signaleringen worden gegeven. Om het geheel goed te beveiligen is o.a. een eigen berichten systeem ingebouwd waarmee kan worden gecommuniceerd tussen aanbieder(s) en mogelijke koper(s).

aLot2Trade is sinds 24 maart j.l. actief en op 1 april aanstaande zal officieel het startschot worden gegeven.

Voor meer informatie :

Support2U
Archipel 1729
8224 GK Lelystad (NL)

tel. + 31 320 262 272
email info@alot2trade.com
www.aLot2Trade.com

Verstreken tijd: 20 jaar en 95 dagen
Support2U contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlINFLUX PR