www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 95 dagen geleden)

Vijftig jaar automatisering in één boek gevangen

Op 27 april verschijnt 'Eenvoud in Complexiteit', een boek geschreven door Theo Mulder en zijn beide zonen Hans en Arno, over vijftig jaar automatisering.

Rijswijk, 27 maart 2006 - De directe aanleiding voor dit boek waren de vele artikelen die deze drie ervaren ICT-professionals door de jaren heen hebben gepubliceerd in de Automatisering Gids. Deze artikelen geven een prachtig beeld van de tijdgeest en de grote sprongen die gemaakt zijn in de informatietechnologie.

De heren Mulder hebben deze ontwikkelingen als ondernemers in ICT op de voet gevolgd. Theo Mulder's Minihouse (later het bekende Multihouse) dateert van 1974. Arno startte in 1987 al op 18-jarige leeftijd Inventive Systems, een softwareleverancier die tot op de dag van vandaag met succes informatiesystemen ontwikkelt. Hans werkt op diverse terreinen van de ICT, bijvoorbeeld als mediator en arbiter in ICT-geschillen. Daarnaast houdt hij zich bezig met elektronische vergadersystemen. Hans zocht en onderzocht wetenschappelijke methoden om organisaties snel te (her)ontwerpen. Dit resulteerde in een promotieonderzoek met de titel Rapid Enterprise Design, waar hij 27 april aanstaande op promoveert aan de TU Delft.

In het boek 'Eenvoud in Complexiteit' werken de auteurs vier centrale thema's uit: Groei & Generatieconflicten, Management & Methoden, Communicatie & Educatie en ICT & Geschillenoplossing. Deze hoofdstukken zijn ontstaan uit de persoonlijke ervaringen en observaties van de auteurs en aangevuld met de door hen geschreven artikelen en columns in de Automatisering Gids.

'Eenvoud in Complexiteit' wordt gepresenteerd tijdens een gelijknamig congres dat Theo, Arno en Hans samen met gelieerde bedrijven organiseren op de TU Delft (27 april). Gastsprekers zijn Jan Timmer (oud president-directeur Philips) en Bas Linders (hoofdredacteur Automatisering Gids).

###

Meer informatie:

VIAgroep nv
Hulda de Vries
Postbus 1092
2280 CB Rijswijk
Telefoon: 070 - 33 68 178
E-mail: hulda.de.vries@viagroep.nl
Internet: www.eenvoudincomplexiteit.nl

Verstreken tijd: 20 jaar en 95 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl