ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (20 jaar en 51 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

Plantronics brengt stijl in PC headsets met de nieuwe .Audio-familie

Nieuwe .Audio headsets voor internettelefonie, Gaming, Podcasting en Multimedia

Hoofddorp, 27 maart 2006 – Plantronics, Inc. (NYSE: PLT) introduceert de nieuwe serie .Audio PC headsets, geschikt voor een grote verscheidenheid van gebruik, waaronder gaming, podcasts, VoIP, en multimedia. De .Audio 340, .Audio 510 and .Audio 550 headsets zijn de toppers van een uit 10 nieuwe headsets bestaande serie. Alle hebben ze een briljante geluidsweergave en een eigentijds ontwerp dat nog maar weer eens Plantronics’ gevoel voor stijl illustreert.

"Podcasters hebben een duidelijke behoefte aan headsets van topniveau, met een onberispelijke geluidskwaliteit, en Plantronics levert die, "zegt podcaster Joe Carpenter, ook bekend als de "Guy" uit de podcast A Guy, a Girl and a Bottle. "De grootste verrassing was misschien wel het draaggemak en de pasvorm. Ik draag dagelijks vele uren een headset bij het maken van onze podcast en ik was gewend aan headsets die verschuiven, prikken of op half zeven hangen. Zo niet hier. Deze nieuwe headsets helpen me mijn podcast te maken, comfortabel, week in, week uit."

Alle .Audio headsets hebben een fris, eigentijdse uitstraling vergeleken met bestaande PC headsets. De unieke vorm is gedeeltelijk tot stand gekomen dankzij intensieve ergonomische testen, waardoor Plantronics comfortabele headsets kon ontwikkelen die iedereen passen.

“De bedoeling was een serie headsets te ontwikkelen die een echt verlengstuk van de gebruiker zouden zijn door allereerst de functie van het product en de menselijke anatomie te bekijken”, zegt Darrin Caddes, vice president Corporate Design bij Plantronics, en eerder bij BMW en Indian Motorcycle. “Dit is niet veel anders dan het ontwerpen van een auto of een motorfiets, waar het product een duidelijke functie heeft, maar zich ook moet aanpassen aan fysiek comfort en een esthetische uitstraling, die mensen aanspreekt.

Plantronics .Audio 340
De Plantronics .Audio 340 heeft een drukloze nekband die net boven de neklijn hangt en die zorgt voor een vederlichte pasvorm. Zachte oorkussentjes zorgen voor akoestische precisie en een langdurige draagcomfort. De .Audio 340 is geknipt voor gebruik met internet chat en VoIP-communicatie. Hij heeft een noise cancelling microfoon om spraakherkenning te verbeteren. De headset is compatibel met alle populaire internettelefoniediensten van onder andere Skype, Yahoo, AOL en MSN. De .Audio 340 zal € 39,99 kosten, inclusief BTW.

Plantronics .Audio 510 USB en .Audio 550 DSP
De Plantronics .Audio 510 USB en .Audio 550 DSP zijn ideaal voor multimedia applicaties als gaming, muziek en film. Ze zijn licht van gewicht en hebben 40mm speakers die ideaal zijn voor muziek en gaming. De noise cancelling microfoon filtert achtergrondgeluiden en versterkt de precisie van de spraakherkenning voor chattoepassingen en geluidsopnames als podcasts. De .Audio 550 DSP heeft een chip voor digitale signaal processing die achtergrondgeluid wegvangt en beschikt verder over PerSono Audio Control Center Software, die de muziekliefhebber de volledige controle geeft over microfoon en geluid, zoals volume, hoge en lage tonen.

De nieuwe .Audio 510 USB en .Audio550 DSP zijn te koop voor respectievelijk € 59,99 en € 119,99, inclusief BTW. De producten komen in mei van dit jaar op de markt.

Over Plantronics
Plantronics stond in 1962 aan de wieg van de eerste lichtgewicht headset en is sindsdien de voorloper op het gebied van geluidsinnovatie en geluidskwaliteit. De producten borduren voort op Plantronics’ ervaring in mission critical communicatie – waaronder ook de ontwikkeling van de headset die Neil Armstrong gebruikte voor het uiten van zijn legendarische woorden “One small step for man…” vanaf de maan. Plantronics’ producten voor kantoor, contact centers, mobiele telefonie en entertainment maken communiceren makkelijker, comfortabeler en doelmatiger. Kijk voor meer informatie op www.plantronics.com of bel 0800 7526876

Voor meer informatie voor de pers en hoge resolutie productafbeeldingen:

Lubbers & De Jong B.V.
Margriet Luttikhuizen
t: 00 31 (20) 421 05 65
e: Margriet@l-dj.nl

Verstreken tijd: 20 jaar en 51 dagen
Poly contact  

+31237440600
www.poly.com/nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlINFLUX PR