www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 119 dagen geleden)
Bedrijf:

‘Connected Transportation’ geeft oplossingen voor capaciteitscrisis transportsystemen

Boek beschrijft de impact van technologie op de toekomst van transport

Amsterdam, 24 maart 2006 – In het boek ‘Connected Transportation’, gepubliceerd door Cisco Systems, geven leidinggevenden uit de transportwereld en van overheidsorganisaties hun visie op de problemen waarmee de transportwereld momenteel wordt geconfronteerd. Deze ‘thought leaders’, die onder meer werkzaam zijn bij de Europese Commissie, DHL, British Airways en de havenautoriteiten van New York, gaan in op de verschillende oplossingen voor de sterk groeiende vraag naar transportdiensten, de fileproblemen op de weg en de druk op overige bestaande infrastructuren.

De specialisten zijn het eens over het feit dat ontwikkelde landen hun infrastructuur niet oneindig kunnen uitbreiden. Echter, als we niet tegemoetkomen aan de alsmaar groeiende vraag naar reizen en goederentransport zal dat grote implicaties hebben voor de wereldwijde economie. De centrale oplossing is om efficiënter gebruik te maken van de bestaande infrastructuur. Technologie kan helpen bij het ontwikkelen van slimme oplossingen en het beter organiseren van transport.

In ‘Connected Transportation’ geven vijftien experts hun visie op onderwerpen als de rol van de overheid, het gebruik van het prijsmechanisme om de vraag te beperken, de noodzaak tot innovatie van bedrijfsprocessen, verhoging van de veiligheid en de sociaal-economische en politieke aspecten aan de ontwikkeling en verbetering van transportsystemen. De specialisten geven aan hoe zij nieuwe technologie inzetten om in hun eigen organisatie de efficiency van transport te vergroten, waardoor zij hun concurrentievoordeel vergroten en de klanttevredenheid verhogen.

Zo ziet Francois Lamoureux, Director General bij de Europese Commissie, directoraat Transport en Energie, technologische innovatie als dé manier om de verschillende manieren van transport te integreren en zo de performance te optimaliseren, de veiligheid te verhogen en ervoor te zorgen dat ontwikkelingen op het gebied van transport milieuvriendelijk zijn. Rod Eddington, de voormalig CEO van British Airways (BA) waarschuwt: “Twee drivers waren fundamenteel om de efficiency van BA te verbeteren: het vereenvoudigen van de processen en het inzetten van nieuwe technologie. Deze twee moeten echter wel hand in hand gaan.”

‘Connected Transportation’ is het zevende boek in een serie uitgegeven door de Cisco Internet Business Solutions Group. Andere boeken in de serie zijn Connected Health, Connected Cities, Connected Schools, Connected Government, Connected Homes en Connected Workforce.

Pravin Raj, Syed Hoda en Howard Lock van de Cisco Internet Business Solutions Group (IBSG) hebben het boek samengesteld.

Meer informatie over deze serie uitgaven vindt u op: www.cisco.com/go/ibsg.

-------------------

Een recensie-exemplaar kunt u aanvragen door een mail te sturen naar cisco(at)whizpr.nl.

Over Cisco Systems
Cisco Systems, Inc. (NASDAQ: CSCO), wereldwijd marktleider op het gebied van netwerkoplossingen voor internet, zet zich al 20 jaar in voor technologische innovatie, en heeft maatschappelijke verantwoordelijkheid hoog op de agenda staan. Cisco Systems International BV, eigendom van Cisco Systems Inc., is de leverancier voor Cisco-apparatuur in Europa. Meer informatie is beschikbaar via www.cisco.nl. Het laatste internationale nieuws vindt u in de Cisco Newsroom: newsroom.cisco.com.

Cisco, Cisco IOS, Cisco Systems en het Cisco Systems logo zijn geregistreerde handelsmerken van Cisco Systems Inc. en/of haar werkmaatschappijen in de Verenigde Staten en andere landen. Alle andere handelsmerken beschreven in dit document zijn eigendom van hun respectievelijke eigenaren.

Voor meer informatie:

Cisco Systems
Joke van Look
Tel: 020-3573005
E-mail: jvanlook(at)cisco.com

Whizpr
Mirjam Hulsebos / Kim de Vries
Tel: 0317-410483
E-mail: cisco(at)whizpr.nl 

Verstreken tijd: 20 jaar en 119 dagen
Cisco contact  

0800 0200 791
www.cisco.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103950 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17601 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlINFLUX PR