www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 99 dagen geleden)
Bedrijf:

InFocus sluit distributieovereenkomst met Tech Data

InFocus en Tech Data zijn een distributie-overeenkomst aangegaan om een impuls te geven aan de verkoop en positionering van de award-winning InFocus projectoren. Met deze overeenkomst wordt de sterke positie van InFocus in het projectoren segment gekoppeld aan de logistieke en financiële slagkracht van Tech Data. Deze combinatie wordt uiteraard ondersteund door de effectieve sales en marketing tools van Tech Data en zal beide partijen in staat stellen om de resultaten te optimaliseren.

Axel de Noord – Verantwoordelijk voor de business unit PC-Peripherals: "InFocus is een zeer welkome aanvulling op ons assortiment. Tech Data is traditioneel gezien sterk in de distributie van projectoren en met een specialistische leverancier als InFocus kunnen wij die positie verder uitbouwen".

Jan-Albert Nebbeling - Sales Manager Benelux: “Met Tech Data als nieuwe partner in de Benelux is InFocus verzekerd van een substantiele versterking van het distributiekanaal. Met de doelgerichte markt- benadering van Tech Data zijn wij nog beter in staat om onze eindgebruikers te bereiken en onze brand awareness te vergroten.”


Over InFocus
InFocus - The Big Picture - InFocus Corporation is dé pionier van de industrie en wereldmarktleider op het gebied van projectie. Indrukwekkende feiten, maar het gaat InFocus om meer dan het produceren van uitstekende projectoren. InFocus is een bedrijf dat, elke dag weer, toegewijd werkt aan het verbeteren van de unieke ervaring die projectie ons biedt. Al bijna twintig jaar werken de toonaangevende specialisten op dit gebied bij InFocus om die enorme audio-visuele impact in home-entertainment, zakelijke en educatieve omgevingen zo indrukwekkend mogelijk te maken.

Herinnert u zich nog uw eerste live voetbal webstrijd? Spannend, Energiek en Onvergetelijk! Dat is de ervaring die u kunt verwachten van InFocus. U selecteert het podium van uw keuze en InFocus verzorgt de rest. Ervaringen en beelden van diverse bronnen zoals presentaties, video games, sport evenementen en films worden levensgroot geprojecteerd. En ook de details kunt u aan InFocus overlaten, want niet alleen de projector, maar de complete projectie-oplossing kan door InFocus verzorgd worden.

Over Tech Data
Tech Data Nederland bv is onderdeel van Tech Data Corporation (Nasdaq: TECD), opgericht in 1974 en een vooraanstaand wereldwijd aanbieder van IT-producten, logistiek management en overige diensten met een toegevoegde waarde. Het Fortune 500 bedrijf (110e plaats) en haar dochterbedrijven leveren aan meer dan 90.000 technologieresellers in de Verenigde Staten, Canada, het Caraïbisch Gebied, Latijns-Amerika, Europa en het Midden-Oosten. Het uitgebreide dienstenaanbod van Tech Data omvat technische ondersteuning, financieringsmogelijkheden en configuratiediensten, alsmede een volledige serie bekroonde oplossingen op het gebied van e-commerce. Het bedrijf heeft het afgelopen boekjaar, dat eindigde op 31 januari 2006, voor 20,5 miljard USD aan verkopen gerealiseerd. Voor meer informatie kunt u terecht op: www.techdata.nl

Contact gegevens

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

Tech Data Nederland bv
Ronald Schapendonk
Channel Marketing Manager
Email: rschapendonk@techdata.nl

Tech Data Nederland bv
Computerweg 22
NL-3542 DR UTRECHT
Tel : +31 (0)346 585 000
Fax: : +31 (0)346 585 001 

Verstreken tijd: 20 jaar en 99 dagen
InFocus Intern.. contact  

008000 463-6287
www.infocus.de

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl