De Meern, 21 maart 2006 - Oracle, leverancier van bedrijfssoftware, maakt bekend dat de omzet in Europa, het Midden Oosten en Afrika (EMEA) in het derde kwartaal van het fiscale jaar 2006 is gestegen met 7 procent. De omzet uit licenties steeg met 119 procent ten opzichte van hetzelfde kwartaal vorig jaar.
Oracle EMEA zag vooral groei in Oracle’s portfolio van bedrijfsbrede applicaties, de database en Oracle Fusion Middleware. Betere informatie, verhogen van de service aan klanten en hoge beschikbaarheid waren voor klanten de belangrijkste redenen om voor de oplossingen van Oracle te kiezen.
In het afgelopen kwartaal werden in Nederland onder andere nieuwe overeenkomsten gesloten met CWI, CJIB en Bravilor Bonamat Household.
Klik hier voor het volledige Engelstalige bericht.
---------------------------
Over Oracle
Oracle is 's werelds grootste leverancier van bedrijfssoftware. Voor meer informatie:
www.oracle.com###
Trademarks
Oracle, JD Edwards, PeopleSoft and Siebel are registered trademarks of Oracle Corporation and/or its affiliates. Other names may be trademarks of their respective owners.
Voor meer informatie:
Oracle Nederland BV
Rob Cools
Tel: +31 (0)30 669 9818
rob.cools(at)oracle.com
Whizpr
Marieke Adama / Yvon Reitsma
Tel: 0317 410 483
oracle(at)whizpr.nl