www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 112 dagen geleden)

Maroni en Van Doorn vormen directie Ab Ovo Duitsland

Capelle a/d IJssel, 21 maart 2006 - De onlangs in Bonn geopende vestiging van IT-dienstverlener Ab Ovo zal worden geleid door de Duitser Dirk Maroni en de Nederlander Ronald van Doorn.

Ab Ovo heeft ambitieuze plannen in de Duitse markt. Naast de bestaande Duitse klanten, waaronder Deutsche Bahn, televisiezender ZDF en luchtverkeersleider DFS, wil Ab Ovo haar klantenportfolio in Duitsland de komende tijd fors gaan uitbreiden. Een eigen kantoor is daarbij een eerste stap.

Dirk Maroni (37) wordt in de functie van ‘Geschäftsführer’ verantwoordelijk voor de bestaande Duitse klantenportfolio en de uitbreiding daarvan. Hij is afkomstig van CONET, een Duits IT service en consultancy bedrijf, waar hij zes jaar werkzaam is geweest als senior consultant en verantwoordelijk was voor het Supply Chain Management Competence Center. Daarvoor werkte hij als onderzoeksassistent bij de vakgroep Productiemanagement voor de Universiteit van Siegen.

Ronald van Doorn (44), die jarenlang voor Nedlloyd werkte, werkt inmiddels zeven jaar bij Ab Ovo. Begonnen als senior consultant en doorgegroeid naar Business Unit Manager Travel, Transport & Logistics, zal hij nu vanuit Nederland mede verantwoordelijkheid dragen voor de Duitse vestiging. “Het is een uitdaging om intensiever over de grens te gaan ondernemen. Met Dirk Maroni aan onze zijde hebben wij vertrouwen in een succesvolle verdere groei van Ab Ovo Duitsland”, aldus Van Doorn.

Over Ab Ovo
Ab Ovo is een snel groeiende en onafhankelijke ICT-dienstverlener met krachtige proposities door een combinatie van kennis van ICT, diepgaande managementervaring en kennis van bedrijfsprocessen. Al jaren is de onderneming een belangrijke leverancier van adviesdiensten, projectmanagement, interim management en specifieke ICT-oplossingen in de sector Transport & Logistiek in heel Noord-west Europa. De laatste jaren bewijst Ab Ovo zich ook buiten deze sector bij een sterk groeiend aantal industriële ondernemingen, financiële instellingen en diverse overheden. De ICT-dienstverlener ontleent haar naam aan de Latijnse uitdrukking ‘Ab ovo usque ad mala’ die de Romeinen gebruikten om aan te geven dat de maaltijd compleet was. Van begin tot eind, ofwel van het voorafje (ei) tot het nagerecht (de appel). Dat is wat Ab Ovo nastreeft – vanaf het begin bij projecten betrokken zijn en deze tot een goed einde brengen. Niet voor niets voert de onderneming als motto het ambitieuze adagium “Bij ons lukt het wèl”. Tot de klanten behoren bedrijven en overheden zoals bijvoorbeeld KLM, Schiphol, Ministerie van VROM, Ministerie van BZK, Achmea, Hogeschool INHOLLAND en enkele Europese spoorwegmaatschappijen. Zie voor meer informatie www.ab-ovo.nl

Meer informatie voor de pers:

Ab Ovo Nederland
Willem Jan Groenewoud
Chairman of the Board
Tel: +31 (0)10 286 15 33
E-mail: info@ab-ovo.nl

Lubbers & de Jong PR
Maartje van Oeveren
Tel: +31 (0)20 421 05 65
E-mail: maartje@l-dj.nl

Verstreken tijd: 20 jaar en 112 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlINFLUX PR