ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 120 dagen geleden)

Ook vanwege de kosten hoeft u nu geen enkele overheidsopdracht meer te missen

Een snel toenemend aantal bedrijven in zeer uiteenlopende branches mist, als gevolg van hun abonnement op Biddingalarm, geen enkele publicatie van een overheidsopdracht of (Europese) aanbesteding meer. Door klant te worden bij Biddingalarm ontvangen klanten namelijk binnen 24 uur de teksten van publicaties van voor hen interessante overheidsopdrachten en aanbestedingen in hun mailbox.

Het door Biddingalarm laten monitoren van de overheidsmarkt scheelt op jaarbasis al gauw meerdere uren surf en zoekwerk op de diverse sites waarop overheidsopdrachten worden gepubliceerd. Dat is kostbare tijd, die wellicht beter aan andere en meer renderende activiteiten kan worden gespendeerd.
Klanten roemen bovendien het unieke interpretatieve zoeksysteem dat Biddingalarm hanteert. Door dit systeem worden juist die waardevolle publicaties doorgestuurd, die bij een traditioneel geautomatiseerd matchingsysteem niet of naar de verkeerde klanten zouden zijn verzonden.

Een kostenbesparing door verregaande proces- en systeemoptimalisatie heeft het mogelijk gemaakt de diensten van Biddingalarm nog toegankelijker te maken. Al voor 96 Euro per jaar (8 euro per maand) houden wij ook uw organisatie op de hoogte van de kansen op de overheidsmarkt. Ga voor een abonnement of meer informatie naar www.biddingalarm.nl.

Biddingalarm is een dienst van Bidding.nl. Dé specialisten op het gebied van (Europees) aanbesteden. 

Verstreken tijd: 20 jaar en 120 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl