ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 112 dagen geleden)
Bedrijf:

Seminar ICT beveiliging Mulix ICT in samenwerking met SecureComm

Toonaangevende sprekers geven op 16 maart a.s. kijkje in de keuken

Berkel en Rodenrijs, 10 maart 2006 – Op 16 maart aanstaande organiseert Mulix ICT in samenwerking met SecureComm B.V. in de Business Lounge van RBC te Roosendaal een bijzonder leerzaam security seminar. Dit seminar biedt ondernemers en ICT beheerders uitgebreide informatie over verschillende veiligheidsvoorzieningen en concrete praktijkvoorbeelden.

Sprekers op dit seminar zijn Microsoft, Panda Software en WatchGuard Technologies. Zij zullen de bezoekers ondermeer inzage geven in de huidige oplossingen voor beveiliging van de ICT omgeving en de verschillende communicatiemiddelen. Maar zij zullen tevens een blik in de toekomst werpen; welke beheermogelijkheden biedt Microsoft Vista, hoe maak je een veilige koppeling tussen locaties zonder complexe en kostbare systemen en hoe houdt men de kosten en beheermogelijkheden voor antivirus onder controle.

“Wij werken graag samen met onze Resellers zoals Mulix ICT in dit soort regionale of landelijke activiteiten,” zegt René Koops, directeur SecureComm B.V. “Vanuit onze positie als value add distributeur voor beveiligingsoplossingen helpen wij niet alleen met onze eigen kennis en ervaring, maar gebruiken wij ook onze relaties met leveranciers ter ondersteuning aan dit soort evenementen. ICT security blijft voorlopig nog een veelbesproken onderwerp en wij helpen onze business partners pro-actief om met onze gezamenlijke oplossingen succesvol te zijn.”

Toegang tot dit zeer leerzame seminar is gratis. Bezoekers ontvangen een uitgebreide set aan informatie, handouts, white papers en meer. Registreren kan via de website van Mulix ICT (www.mulix.nl) en voor meer informatie over dit evenement kan men contact opnemen met Ton Verbunt op 0164 – 298 220.

Over Mulix ICT
Mulix levert ICT diensten op maat aan bedrijfsleven en overheid. Inrichting, onderhoud en beheer van de ICT omgeving vormen de spil in de activiteiten en hierbij lig de focus met name op kostenbesparingen voor organisaties. Door efficiënte inzet van middelen In vijf jaar tijd is Mulix uitgegroeid tot dé intermediair en de grootste leverancier van ICT diensten van Zuid-West Nederland.

Over SecureComm
SecureComm is distributeur van innovatieve oplossingen op het gebied van Messaging, Mobility en Security en levert haar producten en diensten via een uitgebreid en getraind netwerk van resellers in de Benelux. SecureComm levert oplossingen die direct aansluiten op de bestaande bedrijfsvoering van bedrijven en biedt antwoorden op de toenemende beveiligingseisen, veranderende regelgevingen en geïntegreerde communicatievraagstukken. SecureComm vertegenwoordigt toonaangevende leveranciers zoals Brooktrout, Captaris, Panda Software, Microsoft, WatchGuard, CipherTrust en Voltage Security.



Voor meer informatie:

Martin Meerman
SecureComm B.V.
Spoorhaven 100
2651 AV Berkel en Rodenrijs
Telefoon 010 – 519 14 66
Internet www.securecomm.nl

Verstreken tijd: 20 jaar en 112 dagen
SecureComm B.V.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl