ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (20 jaar en 54 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Wichard Huigen nieuwe Managing Director Business Projects Telindus

Utrecht, 8 maart 2006 – Telindus heeft Wichard Huigen aangesteld als Managing Director Business Projects. Binnen deze functie is hij verantwoordelijk voor de sales in Nederland en België. Hiervoor was Huigen directeur van AT&T Nederland. Hij werkte daar vanaf 1999 en bekleedde er verschillende sales- en managementfuncties.

Huigen: “Telindus is een technologisch zeer vooruitstrevend bedrijf met een groot en divers portfolio: een echte one-stop service partner met als belangrijkste werkvelden netwerk- en security-integratie, consultancy en beheer van complexe netwerken. Vanuit de markt hoor ik: ‘als het moeilijk wordt, moet je Telindus bellen.’ Als dochteronderneming van Belgacom beschikt Telindus over de financiële kracht om in te spelen op de kansen die zich voordoen. Dat maakt het een aantrekkelijk bedrijf om voor te werken. In mijn functie wil ik de kracht van Nederland en België nog meer bundelen en van een landenbenadering overstappen naar één sterke regio.”

------------------

Een foto op hoge resolutie kunt u opvragen bij info(at)whizpr.nl

Over Telindus
Telindus Group NV (Euronext Brussel: TEL) is een internationaal ICT-bedrijf dat netwerkgebaseerde oplossingen levert aan de zakelijke markt en de publieke sector. Als partner voorziet Telindus voorziet deze sectoren van veilige multimedianetwerken, ondersteund met management- en supportdiensten.

Telindus heeft meer dan 30 jaar ICT-ervaring en investeert veel in kennis om moderne telecommunicatienetwerken gedurende de complete levenscyclus te ondersteunen. Telindus is gespecialiseerd in het aanbieden van hoogwaardige consultancy-, integratie- en managementdiensten op gebieden als netwerkconvergentie (multimedia), videosurveillance, geïntegreerde beveiliging, mobiliteitsoplossingen en netwerktoegang.

Telindus behaalde in 2005 een omzet van 618 miljoen euro. Telindus is met een internationaal team van 2.600 werknemers aanwezig in 14 landen, waaronder landen in West-Europa, Hongarije, Israël, China en Thailand.
Telindus’ klantenlijst en strategische partnerships met vooraanstaande hardwareleveranciers bieden een solide basis aan ondernemingen, telecombedrijven en overheidsinstellingen die op zoek zijn naar netwerk ICT-oplossingen.
Telindus is een dochterbedrijf van Belgacom. Het hoofdkantoor van Telindus is gevestigd in België. Kijk voor meer informatie op www.telindus.nl

Voor meer informatie:

Telindus Nederland
Karin van Ieperen
Marketing Manager
030 - 247 75 42
karin.vanieperen@telindus.nl

Whizpr
Mirjam Hulsebos
0317 – 410483
telindus(at)whizpr.nl 
Recent van Proximus NXT  
Niet datasoeverein: één op de vijf organisaties heeft geen controle over eigen data

Geen nood- en herstelplan bij digitale uitval voor één op de vijf organisaties

Politiek laat datasoevereiniteit liggen, terwijl 75 procent van organisaties zich zorgen maakt

Verstreken tijd: 20 jaar en 54 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Proximus NXT contact  

+31 (0)30 – 247 77 11
www.proximusnxt.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlProgressCommunications.eu