www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 115 dagen geleden)
Bedrijf:

Nieuwe trendy mp3-spelers Packard Bell

Wijchen, 7 maart 2006 - Packard Bell Nederland, marktleider op het gebied van mp3-spelers, breidt zijn assortiment mp3-spelers uit met twee nieuwe modellen: AudioKey Premium en AudioKey Ultimate. Door het glanzende materiaal dat is toegepast hebben beide spelers een glossy uitstraling. De modellen beschikken over een joystick voor directe toegang tot het menu, waardoor de bediening zeer eenvoudig is.

AudioKey Ultimate
De AudioKey Ultimate heeft door de glanzend zwarte behuizing een chique uitstraling. De mp3-speler is afgewerkt met mat zwarte accenten van rubber. Dit apparaatje is beschikbaar in twee varianten: met een opslagcapaciteit van 256 MB en 512 MB. Deze laatste is goed voor zo'n 130 mp3- of 180 WMA-bestanden of 36 uur aan spraak. Het lcd-scherm beschikt over 16 kleuren, waardoor gebruikers iedere gewenste kleur kunnen kiezen.

De usb-aansluiting zorgt ervoor dat bestanden eenvoudig van de computer op de mp3-speler kunnen worden gezet. Het kwijtraken van dopjes op de usb-aansluiting is met de AudioKey Ultimate verleden tijd: in het apparaatje is namelijk een uitschuifbare usb-aansluiting verwerkt. Daarnaast beschikt dit model over een ingebouwde radio. Eén AAA-batterij is goed voor 18 uur luisterplezier.

De AudioKey Ultimate wordt geleverd inclusief koptelefoon met halskoord en luxe draagtasje. De 256 MB-versie kost 79,99 euro (inclusief BTW); de 512 MB-variant kost 99,99 euro (inclusief BTW).

AudioKey Premium
Deze mp3-speler beschikt over een zilvergrijze behuizing met glanzend zwarte accenten en heeft een opslagcapaciteit van 1 GB, goed voor 260 mp3- of 360 WMA-bestanden. Het backlight display bestaat uit zeven kleuren waardoor gebruikers hun favoriete achtergrondkleur kunnen instellen. Via de ingebouwde microfoon kan 64 uur aan spraak worden opgenomen. Net als bij de AudioKey Ultimate is ook bij deze mp3-speler de usb-aansluiting in het apparaatje verwerkt.

De AudioKey Premium heeft een adviesprijs van 129,99 euro (incl. BTW).

-----------------

Fotomateriaal in hoge resolutie is op te vragen via e-mailadres packardbell(at)whizpr.nl

Over Packard Bell
Packard Bell biedt een breed assortiment van Digitale Home Entertainment-producten waaronder desktops, notebooks, mp3-spelers, televisies, dvd-recorders, GPS- en opslagproducten.

Packard Bell's strategie is om naast krachtige thuiscomputers een compleet assortiment Digitale Home Entertainment producten aan te bieden. De integratie van deze producten met de reeds sterke positie op de consumenten desktop- en notebookmarkt, zorgen voor uitgebreide productlijnen, nieuwste technieken en opvallend design om tegemoet te komen aan de eisen van eindgebruiker. Dankzij deze strategie heeft Packard Bell een zeer sterke positie in de consumenten desktop- en notebookmarkt en is zij sinds 2004 marktleider op het gebied van mp3-spelers (bron: GfK).

Packard Bell werd in 1986 opgericht en is één van Europa’s vooraanstaande leveranciers van thuiscomputers. Packard Bell heeft in de gehele wereld 3.000 mensen in dienst; haar Europese hoofdkantoor bevindt zich in Wijchen, Nederland. Packard Bell-producten worden bij alle grote retailketens verkocht. Meer informatie over Packard Bell vindt u op: www.packardbell.nl

Voor meer informatie:

Packard Bell Nederland B.V.
Enrikke Kuijpers
024-648 99 45
enrikke.kuijpers(at)packardbell.com

Whizpr
Annerieke Kamphuis
0317-410 483
packardbell(at)whizpr.nl 

Verstreken tijd: 20 jaar en 115 dagen
Packard Bell contact  

0900 - 202 29 25
www.packardbell.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu