ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (20 jaar en 58 dagen geleden)
Bedrijf:

Nationaal Call Center Congres voor 11e keer op de agenda

Heerhugowaard, 27 februari 2006- - Op 30 maart 2006 organiseert F&G Publishing het 11e Nationaal Call Center Congres. De locatie van het congres is het de Heerlickheijd van Ermelo. Het congres is met name gericht op managers, teamleaders en supervisors van callcenters. Het congres speelt in op ‘hot’ items in de markt als outsourcing, selfservice en Bereikbaarheid. Er wordt ook ruime aandacht besteed aan de rol van het callcenter binnen de organisatie. Steeds meer organisaties zien het belang in van het callcenter als toegevoegde waarde in plaats van als kostenpost.

Een van de sprekers is Guido den Heijer die onlangs gestart is met het spraakmakende callcenter in de vrouwengevangenis in Zwolle. Ook opvallend is het optreden van cabaretier Javier Guzman met zijn visie op de callcenterwereld.

De grootste verenigingen binnen dit vakgebied, de VCN en Supervisorweb hebben hun medewerking verleend aan dit congres, waar meer dan 200 bezoekers worden verwacht.

Agenda-informatie:
F&G Publishing
F&G Publishing is een jonge vakuitgeverij in specifieke niches in de ICT-markt: documentmanagement, call center management en sinds kort outsourcing (Outsource Magazine). Haar uitgeefpakket bestaat uit (hand)boeken, vaktijdschriften, nieuwsbrieven en interactieve media; tevens organiseert F&G congressen op bovengenoemde terreinen.


Voor redactionele informatie:
F&G Publishing, Wouter van Assendelft, Postbus 1245, 1700 BE Heerhugowaard, telefoon: 072 576 2888, e-mail: wouter@fngpubli.com.

Verstreken tijd: 20 jaar en 58 dagen
F&G Publishing contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Schneider Electric
Logo Ciphix
Logo Brightmine
Logo Schneider Electric
Logo HCC
Logo Proofpoint
Logo PocketBook
Logo MIRhosting
Logo LANCOM Systems
Logo S2GRUPO
Logo KnowBe4
Logo Trend Micro
Logo Bidfood
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103395 persberichten
7014 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17251 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR