www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 126 dagen geleden)

Madison Gurkha neemt activiteiten ITSX over

Op 24 februari kondigen Madison Gurkha en ITSX aan dat de bedrijfsactiviteiten van ITSX met onmiddellijke ingang zullen worden overgenomen door Madison Gurkha.

ITSX is al sinds 1997 een vertrouwde naam op het gebied van netwerk-penetratietesten en audits. In die jaren heeft ITSX een uitstekende naam weten op te bouwen. Madison Gurkha heeft sinds haar oprichting in 2000 een gezonde groei doorgemaakt en een degelijke reputatie gevestigd. Madison Gurkha is na de overname van de activiteiten van ITSX Nederlands marktleider op het gebied van netwerk & applicatie penetratietesten en audits.

Oprichter en directeur Hans Van de Looy van Madison Gurkha: "Sinds de oprichting heeft Madison Gurkha zich, deels tegen de conjunctuur in, zeer positief ontwikkeld. Door deze overname van de activiteiten van ITSX zijn we nu nog beter gepositioneerd om onze klanten de hoogste kwaliteit te kunnen blijven bieden. Juist in een zo snel groeiende markt als (technische) IT-security is het voor een gespecialiseerd bedrijf als het onze ontzettend belangrijk je te blijven onderscheiden door een focus op kennis. Met de overname van de activiteiten van ITSX versterken wij onze dienstverlening en onze positie op de Nederlandse markt. Maar ook voor verdere internationale expansie is marktleiderschap natuurlijk een uitstekende uitgangspositie."

Rop Gonggrijp, oprichter en directeur van ITSX: "Het klinkt misschien als een cliché, maar op de lange termijn hebben onze klanten vooral belang bij een sterke partij die maximaal kan investeren in kennis en die de voordelen van schaalgrootte optimaal kan benutten. Omdat we een reputatie hoog te houden hebben, zijn we actief op zoek geweest naar een partij die op hetzelfde kennisniveau opereert. In Madison Gurkha herkennen we zonder moeite onze eigen cultuur, ons niveau en onze ambities."

=================
Einde persbericht
=================

Voor meer informatie over dit persbericht:

Madison Gurkha B.V.
Hans Van de Looy (mede-oprichter/eigenaar)
hans@madison-gurkha.com
06-22254251
www.madison-gurkha.com

ITSX B.V.
Rop Gonggrijp (mede-oprichter/eigenaar)
rop@itsx.com
06-47158708
www.itsx.com

Verstreken tijd: 20 jaar en 126 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl