www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (20 jaar en 86 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Tyto PR Nederland

Computer Profile voegt Scandinavië toe aan Europese database

Breda, 14 februari 2006 - Computer Profile, de adressen/informatie leverancier voor de ICT branche, heeft haar database uitgebreid met informatie over en contactpersonen van ondernemingen in Scandinavië. In de landen Denemarken, Noorwegen, Zweden en Finland zijn gegevens over in totaal 11.000 ondernemingen met ongeveer 25.000 contactpersonen verzameld.

Deze uitbreiding van de database is onderdeel van het partnerproject van Computer Profile waarbij één centrale Europese database gevormd is. Dankzij deze Europese database kunnen ICT ondernemingen niet alleen in de Benelux, maar ook daarbuiten, nieuwe klanten werven. De database is online toegankelijk.

Als deelnemer en initiator van de European Market Intelligence Group (EMIG) heeft Computer Profile internationale databaseleveranciers samengebracht voor het integreren van informatie uit de databases van die landen. De Europese database omvatte al informatie uit de Benelux, DACh (Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland), Groot-Brittannië, Frankrijk en Spanje. In de toekomst zal de database verder uitgebreid worden en informatie uit 25 verschillende landen omvatten.

“Veel van onze relaties zijn internationale ondernemingen waar de marketing en sales strategie ook op internationaal niveau bepaald wordt. De informatie waarop deze strategieën gebaseerd worden dient dan ook op hetzelfde niveau aanwezig te zijn. Bovendien kijken bedrijven steeds vaker over de grens om nieuwe impulsen aan hun business te geven en daarom neemt de vraag naar internationale sales- en marketinginformatie sterk toe”, aldus Harry van der Lint, Managing Partner van Computer Profile Nederland. “Met deze uitbreiding zijn de gebruikers van onze database verzekerd van actuele en waardevolle ICT gespecialiseerde informatie op internationaal niveau.”

-------------

Over Computer Profile Benelux
Computer Profile is een zelfstandige adressen/informatie leverancier voor de ICT industrie met vestigingen in Brussel en Breda. Computer Profile beschikt over de TOP 25.000 database met 125.000 contactpersonen van het Benelux bedrijfsleven en overheid. Naast adressen en contactpersonen brengt Computer Profile de huidige en toekomstige ICT infrastructuren in kaart. Als initiatiefnemer van de European Market Intelligence Group (EMIG) biedt Computer Profile dezelfde informatie van andere Europese landen. Daarnaast hebben alle aangesloten organisaties binnen deze groep de beschikking over eigen call centers met native speakers voor leadgeneratie campagnes. Meer informatie is te vinden op www.computerprofile.com of www.emi-group.com.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

Marcommit PR
Purdey Horbach
T +31 (0)35-582 27 30
M +31 (0)6-215 742 61
E computerprofile@marcommit.nl

Verstreken tijd: 20 jaar en 86 dagen
Computer Profi.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo CloudNation
Logo Holland Datacenters
Logo Forge
Logo Slimme Dossiers
Logo Aram Group
Logo ROI Online Marketing
Logo Unity Units
Logo Infira
Logo WeSolved
Logo Msafe
Logo Solvinity
Logo Genderkloof.nl
Logo Chunk Works
Logo Not Secondary
Logo Solvinity
Logo TechOutlet
Logo Frontline Solutions
Logo BusinessCom
Logo The Digital Neighborhood
Logo Twenty Four Webvertising
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Onventis B.V.
Logo Yuma
Logo Northwave Cyber Security
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo MCS B.V.
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo PQR
Logo Facilitor
Logo Top Employers Institute
Logo Object First
Logo Schneider Electric
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo Exotec
Logo Strict
Logo Fellowmind
Logo Kraken
Logo PIDZ
Logo Delta Electronics
Logo HeadFirst Group
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Databricks
Logo Seagate Technology
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
102445 persberichten
6939 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
16446 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRINFLUX PR