www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 159 dagen geleden)
Bedrijf:

Datheon verwerft financiering voor uitrol ‘s werelds eerste AJAX Projectsuite


Barneveld, 9 februari 2006- Datheon Database Solutions (Datheon) uit Barneveld heeft middels plaatsing van een beperkt aantal aandelen bij haar huidige aandeelhouders, waaronder PPM Oost en SPMO, additionele financiering verworven ter grootte van enkele tonnen euro’s voor de vermarkting van haar Datheon™ Vista Projectsuite die wordt ontwikkeld op basis van de nieuwste AJAX/RIA principes.

Directeur Tom Zeppenfeldt: “ We hebben afgelopen jaar de balans opgemaakt en gekozen voor een duidelijk aanbod van oplossingen in de vorm van een geïntegreerde suite van applicaties voor doelgerichte projecten. De gebruiksvriendelijkheid van dergelijke suites kan behoorlijk worden opgevoerd als je AJAX (Asynchronous Javascript and Xml) gebruikt om er echte Rich Internet Applications van te maken. Gecombineerd met de flexibiliteit van het Datheon™ metadata platform betekent dit dat wij de wereldprimeur hebben van de vrij inrichtbare AJAX projectsuites en data-platforms.

Met Datheon™ Vista richten we ons op organisaties die binnen hun projecten oog hebben voor effectiviteit en efficiëntie. Deze vindt je zowel bij de overheid als in het bedrijfsleven. Bijzondere aandacht krijgen bij ons de samenwerkingsverbanden tussen verschillende afdelingen en organisaties. Je kunt er dan niet van uitgaan dat de systemen op elkaar aansluiten of dat men toegang heeft tot elkaars systemen. Dan heb je dus een open en overkoepelend systeem als Datheon nodig dat kan uitwisselen met de individuele systemen.

Om effectiviteit en efficiëntie in kaart te brengen is het noodzakelijk dat er naast de tabellen waarin financiële en administratieve gegevens worden vastgelegd, ook volwaardige uitbreidingen mogelijk zijn om projectspecifieke gegevens vast te leggen. Bij een groot logistiek project kan het daarbij gaan om gegevens over ritten, schades en ladingen, en bij een project in het kader van de gezondheidszorg om gegevens over verschillende soorten asbesthoudende producten. Een paar vrije velden of tabellen die niet volledig koppelbaar of doorzoekbaar zijn, zoals deze voorkomen bij de bestaande producten, schieten dan ernstig te kort. Men neemt daarom vaak zijn toevlucht tot parallelle en ad-hoc systemen. Binnen Datheon™ Vista bestaat dit probleem niet meer omdat elke uitbreiding volwaardig is en optimaal gebruik maakt van bestaande gegevens en structuren.”

Voor PPM Oost (Participatiemaatschappij Oost Nederland NV) is de vergroting van het belang een logische stap. Investmentmanager Bart Blokhuis: “We zijn al enkele jaren betrokken bij Datheon en zien dat er een duidelijke visie is op hoe organisaties Internet in de toekomst gaan gebruiken om samenwerking te ondersteunen. De technologie van Datheon heeft zich inmiddels in een groot aantal totaal verschillende situaties bewezen. Nu deze wordt ingebed in de Vista projectsuite kunnen klanten er nog makkelijker mee aan de slag. Vista wordt daarmee een krachtige omgeving waarmee organisaties op een efficiënte manier de informatie rond projecten kunnen ordenen en ontsluiten. ”

Voor meer informatie:
Ir. Tom Zeppenfeldt
0342 49 00 42
t.zeppenfeldt@datheon.com
www.datheon.com

Verstreken tijd: 20 jaar en 159 dagen
Datheon Databa.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
Logo Nutanix
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Mollie
Logo ZAMKO
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion Experience
Logo Bechtle Groep Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103924 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu