www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 166 dagen geleden)
Bedrijf:

COVIDE CRM OP ASP-BASIS; EEN COMPLÉÉT VIRTUEEL KANTOOR

Broncode vrij beschikbaar ook voor de concurrentie

Barneveld, 2 februari 2006 - Met de visie dat het er bij CRM om gaat bedrijfsbreed de klant centraal te stellen, is opensource ontwikkelaar Covide een campagne begonnen, die tijdens CeBIT gaat uitmonden in de nieuwe release van haar online virtueel kantoor. Daarin naast CRM geintegreerd de VoIP-telefooncentrale, een klachten- en supportsysteem en HRM inclusief verzuimvolgmodule.

In de markt van online CRM is Covide geen nieuwkomer. Al in sinds 2002 biedt Covide CRM-Groupware als ASP dienstverlening. Grote softwareleveranciers komen nu ook met managed services. Zij noemen het zelfs een gat in de markt. Anders dan deze specifieke CRM-programma's heeft de Barneveldse software-ontwikkelaar gekozen voor een bedrijfsbrede visie om de klant beter van dienst te kunnen zijn. Naast klantinformatie is er daarom aandacht voor andere generieke bedrijfsprocessen, zoals de telefonie, het gebruik van mobiele apparaten, het registreren en afhandelen van klachten en het geven van support. Daarbij werd steeds het samenwerken ook vanaf verschillende locaties als uitgangspunt gekozen.

Een ander verschil betreft de strategische keuze van Covide om de complete suite via ASP zonder licentiekosten aan klanten aan te bieden, maar tevens andere leveranciers dezelfde mogelijkheid te geven. Dit gebeurt via het vrijgeven van de broncode als opensource en het geven van trainingen. Om haar open karakter te benadrukken wordt tijdens de eerstkomende CeBIT een nieuwe versie gepresenteerd. Deze zal helemaal zijn gerealiseerd op basis van OOP (Object-Oriented Programming) en voorzien zijn van Ajax-techniek. De keuze voor OOP zal het voor ontwikkelaars wereldwijd eenvoudiger maken om ook aan het ontwikkelen van het project deel te nemen.

Noot voor de redactie
Contactpersoon: Nancy van Baak
tijdens kantooruren: 0342-450930
buiten kantooruren: 06-14383187
website: www.covide.nl
mail: nancy@covide.nl

Verstreken tijd: 20 jaar en 166 dagen
COVIDE BV contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
Logo Nutanix
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Mollie
Logo ZAMKO
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion Experience
Logo Bechtle Groep Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103924 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl