Reeuwijk, 31 januari 2006 – SPS, specialist in ICT-beheer oplossingen, heeft Patrick Kloet aangesteld als consultant. Hij gaat migratie- en implementatieprojecten van beheerprojecten begeleiden bij bedrijven als Numico, Fugro, Corio en Mennens.
Hiervoor werkte Patrick Kloet als Senior System Administrator bij Martinair en als Microsoft-specialist bij CTG, een IT-detacheringsbedrijf. Deze werkgever detacheerde Kloet bij klanten, waar hij zich voornamelijk bezig hield met migratie- en implementatieprojecten.
Patrick Kloet: “Mijn grootste uitdaging is om samen met mijn collega’s de tevredenheid van de klanten over de door SPS geboden service en diensten naar een hoger niveau te brengen.”
------------
Noot voor de redactie:
Over SPS
SPS, opgericht in 1994, is een volledig Nederlands bedrijf dat zich onderscheidt door een proactieve en bedrijfsgerichte benadering van ICT-beheer. SPS biedt totaaloplossingen om zowel ICT-afdelingen als ICT-dienstverleners te ondersteunen bij het veranderingsproces van technology provider naar service provider. In het eigen RES-Q remote beheercentrum wordt gedurende 24 uur per dag, 7 dagen per week maximale beschikbaarheid gegarandeerd voor meer dan 50 organisaties. Deze diensten worden altijd uitgevoerd op basis van de Gensys-oplossingen voor werkplekbeheer en enterprise systems management. Meer dan 300 nationale en internationale organisaties maken gebruik van de oplossingen en diensten van SPS. SPS is gespecialiseerd in onder andere Linux, Microsoft Windows Server System oplossingen, Oracle, Progress en Unix. Voor meer informatie:
www.sps.nl of
www.gensys.nlMeer informatie:
Marcommit
Anne-Marieke Pruijs
Tel. 035-5822730 / 06-46182796
E-mail
sps@marcommit.nl