www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 130 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

QAD benoemt Jean Claude Walravens tot Vice-President EMEA

Schiphol-Rijk, 31 januari 2005 – QAD, toonaangevend leverancier van bedrijfsapplicaties voor wereldwijd actieve productiebedrijven, heeft Jean Claude Walravens benoemd tot Vice-President EMEA. In deze functie richt hij zich op het realiseren van winstgevende groei van QAD in Europa, het Midden-Oosten en Afrika (EMEA). Daarnaast is Walravens verantwoordelijk voor de activiteiten in Nederland, België, Duitsland, Frankrijk, Ierland, Italië, Polen, Portugal, Spanje, Tsjechië, Turkije, het Verenigd Koninkrijk, Zwitserland en Zuid-Afrika. Ook de relaties met QAD-distributeurs en -resellers in het EMEA-gebied zijn onderdeel van zijn takenpakket..

Onder leiding van Walravens wil QAD hoogwaardige service en oplossingen blijven bieden aan klanten in sectoren als automotive, consumentenproducten, elektronica, food and beverage, en industriële en biowetenschappen. Voorbeelden van klanten in deze sectoren zijn Lear, Caterpillar, JCI, TRW, Genzyme, UCB Pharma, Philips, Thales, Akzo Nobel, Unilever, Kraft en Pepsico.

Walravens heeft uitgebreide ervaring in de Europese softwarebranche. Voordat hij in dienst kwam bij QAD, was hij President EMEA bij Manugistics. Verder vervulde hij verschillende senior-managementfuncties bij Numetrix (dat is overgenomen door Oracle), Computer Sciences Corporation (CSC) en Thorn Software.

“QAD heeft een leiderspositie in diverse marktsegmenten en zijn innovatieve oplossingen vormen een basis voor verdere groei en succes”, zegt Walravens. “Vanuit het perspectief van een concurrent was ik erg onder de indruk van de QAD-medewerkers en de innovatieve oplossingen voor de ondersteuning van geavanceerde productieconcepten en de stroomlijning van bedrijfsactiviteiten.”

Walravens studeerde Civil Engineering aan de Vrije Universiteit Brussel en behaalde een MBA aan INSEAD.

Over QAD
QAD is een toonaangevende leverancier van bedrijfsapplicaties voor wereldwijd actieve productiebedrijven. De toepassingen van QAD bieden bedrijfskritische functionaliteit voor het beheren van productiemiddelen en productieprocessen. Ze stellen wereldwijd opererende productieondernemingen in staat om samen te werken met klanten, toeleveranciers en partners, en het juiste product op het juiste moment tegen de juiste kosten te kunnen leveren. De software van QAD wordt toegepast bij circa 5.300 productievestigingen in meer dan 90 landen en in meer dan 27 talen. Klanten zijn vooral actief in segmenten als automotive, consumentenproducten, elektronica, voedingsmiddelen en dranken, en medische producten. Meer informatie is beschikbaar op www.qad.com

Voor meer informatie of digitaal fotomateriaal:

QAD
Hans van Houwelingen
tel. 020-654 7221
e-mail: info.nl@qad.com

Lammers van Toorenburg Benelux PR 
Paul Maris
tel. 030-656 5070
e-mail: qad@lvtpr.nl

Verstreken tijd: 20 jaar en 130 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
QAD contact  

+31.20.654.7200
www.qad.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103693 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl