www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 131 dagen geleden)
Bedrijf:

Jamin sluit nieuw beheercontract met Simac


De komende drie jaar is Simac ICT Nederland opnieuw verantwoordelijk voor het beheer van de kantoorautomatisering van het Jamin hoofdkantoor in Oosterhout. Het nieuwe herziene contract werd woensdag 11 januari ondertekend door beide directies.

Nieuw beheercontract Jamin
Simac is al sinds drie jaar de ICT-dienstverlener voor Jamin. Omdat Jamin in 2006 overstapt op een nieuw systeem was het noodzakelijk om de bestaande overeenkomst te herzien. De servers voor de nieuwe systemen SAP Business One en SAP RUN4LES zijn nu ook opgenomen in het contract. Ook de samenwerking met SAP-specialist 2B Interactive is hierin opgenomen.

Mark Koster, algemeen directeur: “Wij kozen opnieuw voor Simac vanwege de juiste verhouding tussen prijs en prestatie, de tevredenheid over de dienstverlening van de afgelopen jaren en een goed partnership met 2B Interactive. Én vanwege het feit dat Simac kan fungeren als het enige aanspreekpunt voor Jamin.”

“Wij zijn erg blij dat we deze overeenkomst met Jamin weer opnieuw kunnen sluiten,” aldus Paul de Rouw, director Simac ICT Nederland. “Het bevestigt niet alleen dat we de afgelopen drie jaar goed werk hebben geleverd maar ook dat onze relatie met Jamin uitstekend is.”
 

Fotobijschrift: algemeen directeur Mark Koster van Jamin (links) en Paul de Rouw, director van Simac ICT Nederland (rechts) ondertekenen het contract.

Over Simac ICT Nederland
Simac levert een compleet dienstenpakket op het gebied van ICT-infrastructuren: consultancy, systeem- en netwerkintegratie, project management, facility management, managed services, onderhoud en productlevering. Met dit dienstenpakket is Simac in staat klanten de complete cyclus van advies, ontwerp, implementatie en beheer aan te bieden.

Op basis van jarenlange ervaring is een duidelijke visie geformuleerd met betrekking tot ICT-infrastructuren. Een visie die zich richt op organisaties die zich concentreren op hun kernactiviteiten. Ondersteunende diensten, zoals automatisering, zouden voor hen vanzelfsprekend moeten zijn. Helaas is dat in veel gevallen niet zo. Simac zorgt ervoor dat klanten geen omkijken meer hebben naar de basis van hun automatisering, de ICT-infrastructuur. Klanten van Simac kunnen hun automatisering gebruiken, zoals ze gebruik maken van gas, water en licht.

Over Jamin
Met meer dan 140 winkels is Jamin de grootste keten in zoetwarenspeciaalzaken, en de enige met een landelijke dekking. Jamin staat de laatste jaren weer sterk in de belangstelling en groeit zowel in omzet als in aantal vestigingspunten. Met meer dan 140 winkels waarvan het merendeel in handen is van franchisenemers kan Jamin als geen ander gebruikmaken van haar centrale inkoop, landelijke communicatiekracht en sterke merknaam. Jamin kan haar formule differentiëren afhankelijk van het marktgebied waarin een winkel opereert. Zo kan optimaal worden ingespeeld op de lokale omgeving en de wensen van de consument. Jamin richt zich zowel op impulsaankopen en producten die ‘lekker voor thuis’ zijn.

Verstreken tijd: 20 jaar en 131 dagen
Simac Techniek.. contact  

+31 (0) 40 258 29 44
info@simac.nl
www.simac.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103693 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu