XL trading is begonnen met de verkoop van de pettree. Deze eenmanszaak is in het bezit van Edmond Claessens, hij was de eerste die het huisdierboompje uit Korea ontdekte. Hij registreerde vervolgens www.pettree.nl omdat hij verwachtte dat de pettree de rage van 2006 zou worden.
Haagse studenten toonden interesse om deze domeinnaam over te nemen. Dit hebben zij uiteindelijk niet gedaan, hoewel ze wel de eerste importeur van de pettree zijn geworden. Mark van Zelst was de initiatiefnemer van de studentenonderneming om de pettree te importeren.
‘Door de media op te zoeken heeft Pettree Benelux een enorme boost gegeven aan de vraag naar de pettree’ aldus Claessens. ‘Doordat ik nog steeds
www.pettree.nl in mijn bezit had kreeg ik grote bestellingen van bedrijven, deze waren de moeite waard om een ook start te maken met de verkoop van het zogenaamde huisdierboompje’.
Momenteel is de sterk groeiende studentenonderneming Pettree Benelux leverancier van XL trading. Pettree Benelux is zeer content met deze partnership met XL trading, ‘met deze groei kunnen we de concurrentie definitief verdrijven’ aldus Claessens en Van Zelst.