Veenendaal, 25 januari 2006 - Internet en netwerk services provider ion-ip neemt drie nieuwe mensen aan. Het team dat verantwoordelijk is voor websolutions (on-site oplossingen) wordt uitgebreid met een Network Architect, Network Engineer en Business Development Manager.
Marcel Bosgra treedt in dienst als Network Architect. Hij heeft tien jaar bij Capgemini gewerkt als projectleider en IP-netwerkspecialist.
Jurgen Bravenboer versterkt als Network Engineer eveneens het team van netwerkspecialisten. Hij komt van EuroCross International, waar hij als IT-specialist in dienst was.
Sjaak Lemmers begint bij ion-ip als Business Development Manager. Lemmers heeft de afgelopen jaren veel ervaring opgedaan bij Vanco en KPN Telecom, waar hij diverse sales- en business development-functies heeft vervuld.
ion-ip biedt geavanceerde technologische oplossingen in een snel ontwikkelende markt, waar zakendoen via het internet steeds belangrijker wordt. “De grootste uitdaging hierin is je klant goed begrijpen en zijn wensen vertalen naar een perfect werkende oplossing. Het leveren van direct toegevoegde waarde aan een klant zie ik als de grootste kracht van ion-ip", motiveert Bosgra zijn overstap.
Lemmers: “ion-ip is een ‘down-to-earth’ organisatie met goede visie op wat er in internetland gaat gebeuren. Door de ruime ervaring met implementaties bij organisaties die afhankelijk zijn van internet, weten ze waarover ze het hebben. Er gaat nog veel gebeuren de komende jaren op gebied van internet en daarom wil ik bij een partij werken die vooraan in dit technologische werkveld opereert.”
------------------------
Afbeeldingen op hoge resolutie kunt u opvragen bij ionip(at)whizpr.nl.
Over ion-ip
ion-ip is gespecialiseerd in het ontwerp, de implementatie en het beheer van web-enabled application centres, die bij de klant in-house worden geïmplementeerd. Zo bouwde ion-ip onder meer de internetbankierinfrastructuur voor enkele grote banken. Onder de merknaam WideXS biedt het bedrijf diverse hostingdiensten aan het bedrijfsleven, overheden en consumenten. Deze variëren van domeinnaamregistratie tot geavanceerde hostingdiensten. Tot de klantengroep van ion-ip behoren onder meer Interpolis, Achmea, Provincie Overijssel, KPN, UPC en TNO.
ion-ip beschikt over een eigen backbone tussen de steden Amsterdam, Hoofddorp, Brussel, Londen, Moskou, St. Petersburg en Stockholm. Het hoofdkantoor is gevestigd in Veenendaal. Daarnaast heeft het bedrijf vestigingen in Amsterdam, Hoofddorp, Moskou en Stockholm. Kijk voor meer informatie op
www.ionip.nl.
Voor meer informatie:
ion-ip
Fred van den Heuvel
Tel. 0318-555055
fred.vandenheuvel(at)ionip.com
Whizpr
Mirjam Hulsebos
Tel. 0317-410483
ionip(at)whizpr.nl