Veenendaal, 10 januari 2006 – Watermark, leverancier en implementatiespecialist op het gebied van Microsoft ERP- en CRM-oplossingen, heeft Harrie Mulder benoemd tot Solution Director.
Mulder was voorheen manager marketing operations bij Baan. Hier deed hij al belangrijke ervaring op met ERP-implementaties in projectgestuurde omgevingen. In zijn nieuwe functie wordt Mulder verantwoordelijk voor het selecteren van branchegerichte oplossingen die Watermark, gecombineerd met Microsoft Dymamics NAV en AX (voorheen Navision en Axapta), kan aanbieden. Dit sluit aan bij het wereldwijde Microsoft Industry Builder initiatief om de markt bewezen branche-oplossingen te bieden. Mulder gaat als Solution Director tevens de relatie met partners verder optimaliseren.
------------------
Een foto van Harrie Mulder is verkrijgbaar via watermark(at)whizpr.nl
Over Watermark Nederland Watermark Nederland richt zich op het leveren en implementeren van standaard bedrijfsbrede softwareoplossingen bij middelgrote, nationaal en internationaal opererende bedrijven. Het uitgebreide aanbod bestaat uit verschillende ERP-, SCM- en CRM-oplossingen. Watermark is één van de weinige Nederlandse Microsoft-partners die zowel Microsoft Business Solutions-Navision, Microsoft Axapta als Microsoft CRM levert en implementeert. De expertise op dit gebied heeft Watermark inmiddels de Gold Certified Partner Status opgeleverd. Daarnaast werd het bedrijf in 2004 door Microsoft uitgeroepen tot EMEA Partner of the Year en is in 2005 benoemd tot Inner Circle-partner.
Watermark is een onderneming die vanuit Nederland in de afgelopen jaren is uitgegroeid tot een Europese organisatie met ruim 28 vestigingen in 12 landen en meer dan 1200 internationale klanten. Nadere informatie over Watermark is te vinden op:
www.watermark-europe.com en
www.watermark.nl.
Voor meer informatie:
Watermark Nederland
Hans Broer
Telefoon 0318- 54 49 00
Hbroer(at)watermark-europe.com
Whizpr
Mirjam Hulsebos
Telefoon 0317–410 483
Watermark(at)whizpr.nl