‘s-Hertogenbosch, 4 januari 2006. SAP Nederland heeft voor de negende keer de SAP Partner Awards uitgereikt en Constructive Dimensions heeft de award voor de ‘Hoogste Score Klanttevredenheid 2005’ gewonnen. Deze onderscheiding gaat jaarlijks naar partner die zich op een bijzondere manier onderscheidt. Constructive Dimensions scoort hoog op alle aspecten van het onderzoek, zoals inlevingsvermogen en deskundigheid van de consultants, op tijd leveren, begrip van de bedrijfsprocessen en de prijs-kwaliteits- verhouding. Mede door de hoge score van Constructive Dimensions is de gemiddelde klanttevredenheid over SAP partners in 2005 gestegen tot het cijfer 7,5. Deze uitkomst is het resultaat van het onderzoek dat het onafhankelijke onderzoeksbureau Heliview uitvoert naar de tevredenheid van SAP klanten over de businesspartners.
“Wij realiseren ons dat partners een belangrijke bijdrage leveren aan ons succes, aldus Jeroen van den Eerenbeemt, Director Alliances van SAP Nederland. “Belangrijke factoren van succes zijn de toegevoegde waarde die een partner voor zijn klanten heeft en het gezamenlijk bewerken van de markt. Voor de inzet van onze partners op deze gebieden betekenen deze jaarlijkse awards een waardering.”
“Het streven naar tevreden klanten komt binnen onze organisatie op de eerste plaats”, aldus Alexander Haas, Managing Director van Constructive Dimensions. “Onze consultants beschikken allen over uitstekende kennis en ervaring met de SAP producten waardoor zij in staat zijn volledig zelfstandig, klanten te adviseren bij het bepalen van keuzes, optimalisatie-vraagstukken en de te behalen verbeteringen. Het winnen van deze award is een fantastische mijlpaal en kroon op ons werk. Wij danken onze klanten voor het in ons gestelde vertrouwen en uiteraard continueren wij ons streven naar een perfecte dienstverlening!”
Constructive Dimensions heeft zich gespecialiseerd in het ontwerp, de implementatie en het beheer van SAP software bij projectmatig werkende ondernemingen en instellingen. Zij is SAP Service Partner, mySAP PLM Partner, SAP Vertical Expertise Partner voor de Engineering, Construction & Operations branche en SAP Business Partner.
Een foto is digitaal beschikbaar en voor meer informatie:
Constructive Dimensions B.V.
Donja van der Waal
Telefoon: (073) 6868750 of (06) 53802344
donja.van.der.waal@constructivedimensions.comwww.constructivedimensions.com