ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (21 jaar en 172 dagen geleden)
Bedrijf:

Panda Software steunt opnieuw ‘Save the Children’

Panda Software steunt voor het derde jaar op rij de NGO ‘Save the Children’ om zo de wereld iets aangenamer te maken voor de jongsten onder ons.

Met zijn donatie wil Panda International de hongersnood onder de kinderen in Niger helpen verlichten. De actie kadert in de overeenkomst tussen Panda en de NGO.

In Niger, concentreert’ Save the Children’ zich op de situatie van 3.000 kinderen en hun families in het zuiden van het land, waar het voedseltekort het meest acuut is. De komende maanden zal de NGO er graan, olie en groenten uitdelen.  Verder zorgt ‘Save the Children’ voor tenten voor de uitbouw van opvangcentra voor verhongerende kinderen.  Op de lijst met hulpgoederen staan ook nog 36 ton gebruiksklare maaltijden, waterfilters, muskietennetten en malariatests. De donatie van Panda komt dus zeker van pas.

Panda deed eerder al twee donaties aan ‘Save the Children’.  In december 2004 bood Panda een helpend handje aan ontheemde kinderen in Darfur. De bouw van ziekenhuizen en de distributie van voedsel en humanitaire hulp verlichtten er het leed. Een jaar eerder hielp Panda kansarme kinderen in Spanje door de uitbouw van speelcentra. ‘Save the Children’ steunde op zijn beurt dan weer de campagne ‘Children and the internet: don’t let them talk to strangers’.

Deze en andere acties passen bij de commitment van Panda Software om de levensomstandigheden van minderbedeelden te bevorderen.

‘Save the Children’ is de oudste en grootste onafhankelijke organisatie die zich wereldwijd inzet voor kinderrechten. De organisatie bestaat al 86 jaar. (www.savethechildren.org/)

Voor meer informatie:
Tom Vanagt
t.vanagt@pandasoftware.be
Tel. +32 (0)15 45 12 94


Verstreken tijd: 21 jaar en 172 dagen
Panda Security contact  

+31 183 69 90 20
www.pandasecurity.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl