www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (20 jaar en 4 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

Verpakkingsproducent SIG Group tekent wereldwijd contract met Quintiq voor Advanced Planning & Scheduling-oplossing

Den Bosch (NL) , Neuhausen am Rheinfall (CH), Linnich (D), 6 december 2005 - Verpakkingsproducent SIG Group heeft een wereldwijde overeenkomst getekend met softwareleverancier Quintiq voor de levering en implementatie van de Quintiq-oplossing voor Advanced Planning & Scheduling. SIG gaat deze oplossing integreren met zijn wereldwijde SAP-systeem. Quintiq is dan de standaard planningoplossing voor de strategische en operationele planning van alle productielocaties van SIG. Het bedrijf heeft productiebedrijven in Europa en Azië.

De SIG Group wil met de nieuwe Quintiq-oplossing zijn prestaties en efficiency verbeteren. De software stelt SIG in staat om de productie optimaal te plannen, wat leidt tot betere klantenservice, zowel in termen van leverprestaties als in verbeterde doorlooptijden. Daarnaast kan de SIG Group kostenreductie realiseren door lagere voorraden.

De SIG Group bestaat uit twee divisies: SIG Combibloc dat drinkpakken, vulmachines en afsluiters maakt en SIG Beverages, dat zich richt op de productie en het vullen van PET-flessen. De groep wordt geleid door de SIG Holding Ltd. In 2004 behaalde de groep - waar in totaal 7.000 mensen werken - een omzet van 1,7 miljard euro.

Capgemini, de strategische consultancypartner van de SIG Group, gaat de software implementeren. De eerste fase van de implementatie is naar verwachting in het tweede kwartaal van 2006 afgerond.

Arndt Gelenkirchen, CEO van SIG IT, zegt: "Wij kozen voor Quintiq na een uitgebreide zoektocht naar een volledig geïntegreerde planningoplossing als aanvulling op onze SAP-backbone. We gaan Quintiq inzetten voor onze strategische, tactische en operationele planning in al onze productielocaties."
Udo Borckmann, Director Supply Chain Management, voegt daaraan toe: "Onze klanten eisen een efficiënte en responsieve productie. Als leider in flexibele productie versterken we deze positie met de implementatie van Quintiq."

"Wij zijn enthousiast over de keus van SIG om met behulp van Quintiq zijn concurrentiepositie te verstevigen. De keus van SIG voor onze technologie onderstreept onze leidende positie in Advanced Planning & Scheduling and supply chain-optimalisatie. Wij gaan samen met SIG werken aan het verbeteren van de betrouwbaarheid en kwaliteit van de planning om zo bij te dragen aan de strategische doelen van de SIG Group", zegt Arjen Heeres, COO van Quintiq.

# # #

Over de SIG Group
SIG is en internationale leverancier van drinkpakken en verpakkingsapparatuur voor de voedingsindustrie. Meer informatie is beschikbaar op www.sig.biz.

Over Quintiq
Quintiq in Den Bosch ontwikkelt en levert software waarmee bedrijven hun bedrijfsprocessen en samenwerking met klanten kunnen optimaliseren. De geavanceerde planning-, scheduling- en supply chain-optimalisatiesoftware van Quintiq stelt bedrijven in staat om verschillende bedrijfsprocessen te integreren en zo hun rendement te vergroten. Quintiq werd in 1997 opgericht en heeft sindsdien wereldwijd meer dan 150 implementaties op zijn naam staan. Meer informatie over het bedrijf is beschikbaar op www.quintiq.com

Voor meer informatie:

Quintiq
Martijn van Gils
Marketing Director
Tel: +31 (0)73 691 07 39
E-mail: martijn.van.gils@quintiq.com

Lammers van Toorenburg Benelux PR
Anja Breunis
Tel: +31 (0)30 656 50 70
E-mail: quintiq@lvtpr.nl


Verstreken tijd: 20 jaar en 4 dagen
Quintiq contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Infodatek Group
Logo WeAreFrank!
Logo Keuze.nl BV
Logo Hooray B.V.
Logo Privalgo
Logo iSOC24
Logo Emixa
Logo Companial
Logo CloudNation
Logo Holland Datacenters
Logo Forge
Logo Slimme Dossiers
Logo Aram Group
Logo ROI Online Marketing
Logo Unity Units
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Keuze.nl BV
Logo Twenty Four Webvertising
Logo DNA Services B.V.
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Victoria ID
Logo Vlirdens
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Frontline Solutions
Logo BusinessCom
Logo The Digital Neighborhood
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo VSL
Logo FRITZ!
Logo Lucid Software
Logo Vultr
Logo Proofpoint
Logo Red Hat
Logo Onguard
Logo Trend Micro
Logo Kraken
Logo Nutanix
Logo Vertiv
Logo reichelt elektronik
Logo PQR
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
102605 persberichten
6955 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
16593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu