www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (21 jaar en 134 dagen geleden)
Bedrijf:

Comparex benoemt nieuwe VMware-consultant

COMPAREX Nederland heeft Willem Joustra aangesteld als VMware-consultant. De system integrator breidt hiermee het aantal gecertificeerde adviseurs op het gebied van VMware uit naar een totaal van zes consultants.

Joustra brengt ruim drie jaar ervaring in op het gebied van VMware ESX en tien jaar op het gebied van infrastructuren. Hij wordt verantwoordelijk voor het optimaliseren van de beschikbaarheid, schaalbaarheid en beheersbaarheid van de ICT-infrastructuur bij opdrachtgevers. Virtualisatie met behulp van VMware speelt hierbij een cruciale rol.

Voordat de 37-jarige Joustra aantrad bij COMPAREX was hij interim-hoofd van de ICT-afdeling van BMW Nederland. Daar had hij de dagelijkse leiding over de IT-afdeling. Vervolgens was hij als VMware- en IBM-consultant werkzaam bij ETCPluz.

Joustra licht zijn keuze voor COMPAREX toe: ‘De benoeming tot Authorized Consulting Partner en tot Premier Enterprise Partner in Nederland geeft aan dat COMPAREX een ruime expertise met VMware heeft opgebouwd.
Daarnaast gaven de verschillende VMware-projecten in het COMPAREX-democenter voor mij de doorslag. Maar ook de rol die COMPAREX speelt bij het invoeren van VMware-oplossingen bij klanten.’

Over COMPAREX Nederland B.V.
Als system integrator biedt COMPAREX flexibele en stabiele ICT-oplossingen op het gebied van storage en servers met 'high availability' op elk niveau. Zij houdt zich bezig met het ontwerpen, inrichten en beheren van ICT-infrastructuren, die gericht zijn op het bieden van oplossingen voor mission-critical omgevingen. Haar expertise bevindt zich op de volgende vlakken: Storageconsolidatie, Serverconsolidatie, Back-up & Restore, Disaster Recovery, Server Based Computing. COMPAREX heeft in Europa circa 900 werknemers en is vertegenwoordigd in elf Europese landen. De jaaromzet in Europa bedraagt ongeveer 300 miljoen euro. Voor meer informatie: www.COMPAREX.nl

Neem voor meer informatie contact op met:

Eigen_Zinnig PR & Communicatie
Aleksandra Andjelic
T: 06-24 24 56 79
E: aleksandra@eigen-zinnig.nl


Verstreken tijd: 21 jaar en 134 dagen
COMPAREX Neder.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu