Purmerend, 30 november 2005 – CRM-leverancier Archie Europe benoemt twee account managers New Business. In hun nieuwe functie zijn Rick Wijnen en Ruud Conijn verantwoordelijk voor de acquisitie van nieuwe klanten. Wijnen richt zich daarbij op de industriebranche en Conijn houdt zich bezig met bedrijven in de educatiemarkt.
Zowel Wijnen als Conijn werken al langere tijd voor Archie. De benoemingen zijn een gevolg van de focus die de CRM-leverancier legt op een aantal branches. Naast de generieke applicatie Archie XRM biedt het bedrijf uit Purmerend o.a. in de verticale markten educatie en industrie branchegerichte oplossingen aan.
Wijnen: “Onze software komt vooral tot zijn recht bij bedrijven die langdurige en intensieve contacten hebben met klanten. Dat soort bedrijven vind je veel in de industrie en de educatieve markt. Veel industriële bedrijven hebben een vraaggestuurde productie. Dan is inzicht in de huidige en toekomstige vraag van klanten cruciaal.” Conijn vult aan: “Onderwijsinstellingen kiezen bijvoorbeeld vaak voor Archie om hun commerciële activiteiten te ondersteunen. In de educatieve markt zijn diverse ROC’s en Universiteit Nyenrode klant. Vaak zijn het instellingen die cursussen bieden aan het bedrijfsleven of in het kader van stageplaatsen veel contacten met het bedrijfsleven hebben.”
Commercieel Directeur van Archie Europe, Milko Steenmeijer: “De nieuwe afdeling New Business is vanaf nu volledig verantwoordelijk voor de acquisitie van klanten. Hiermee onderkennen wij de noodzaak van specifieke kennis van een branche bij een account manager. Hiermee willen we duidelijkheid scheppen en ervoor zorgen dat zij precies op de hoogte zijn waar bedrijven in een specifieke markt mee te maken hebben. ”
---------------
Foto met hoge resolutie beschikbaar op aanvraag via archie(at)whizpr.nl
Over Archie Europe
Sinds 1985 produceert Archie Europe de sales- en marketingsoftware Archie. Naast generieke applicaties levert het bedrijf voor een aantal verticale markten ook branchegerichte oplossingen. De systemen van Archie ondersteunen en structureren relatiebeheer op zowel operationeel als strategisch niveau.
Voor bedrijven met een intensief persoonlijk klant- en relatiecontact is Archie bij uitstek geschikt. Archie biedt de mogelijkheid om informatie bij een relatie te ordenen, dwarsverbanden te leggen tussen personen, bedrijven en projecten en beïnvloeders van koopbeslissingen in kaart te brengen.
De gebruiksvriendelijkheid van het systeem wordt zowel door gebruikers als managers hoog gewaardeerd. Kijk voor meer informatie op www.archie.nl.
Voor meer informatie:
Archie Europe
Milko Steenmeijer
tel. 0299 411800
sales(at)archie.nl
Whizpr
Kim de Vries
tel. 0317 410483
archie(at)whizpr.nl