ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (21 jaar en 108 dagen geleden)
Bedrijf:

De ETL matrix Reloaded: onnavolgbaar of niet te filmen?

Utrecht, 15 november 2005 – “Het grote nieuws in de markt voor data integratie en ETL is niet dat Microsoft de markt onlangs heeft betreden met een compleet gerestylde versie van Data Transformation Services en mogelijk een dreiging zal vormen voor veel andere leveranciers. Hoewel het product qua functionaliteit opeens elf andere ETL-tools achter zich laat, zijn er andere zaken die minstens van even groot belang zijn. Het gaat dan om on demand data integratie, out-of-the-box data auditing, data warehouse fire walls en de verschuivingen ten opzichte van vorig jaar.” Daan van Beek, managing consultant van het onafhankelijke adviesbureau Passionned onderzocht in samenwerking met het vakblad Database Magazine zeventien ETL tools op ruim 80 kenmerken.

In het verleden is (te) veel aandacht uitgegaan naar business intelligence (BI) gereedschappen voor de eindgebruikers, de rapportage- en OLAP-gereedschappen. Terwijl ETL-processen heel veel van de tijd en kosten van business intelligence projecten in beslag nemen. ETL-tools vormen daarom een onmisbare component in de dragende architectuur van een datawarehouse. “De tijd die je steekt in het goed ontwerpen van ETL processen en het selecteren van een bijpassende ETL-tool, zul je later dubbel en dwars terugverdienen” aldus Daan van Beek. Alle 17 producten, voorkomend in het Magic ETL-quadrant van Gartner, zijn ter vergelijking in de zogenaamde ETL-matrix geplaatst. Daarmee biedt de ETL-matrix een compleet en helder overzicht van wat er op de markt beschikbaar is. Lange toolselectietrajecten behoren dan tot het verleden en organisaties kunnen met de matrix snel een shortlist samenstellen en komen tot een passende keuze.

Op 30 november a.s. vindt in De Meern een expertmeeting plaats over dit boeiende onderwerp waar Daan van Beek de onderzoeksresultaten zal presenteren en toelichten. Tijdens deze bijeenkomst zal hij tevens een ranking presenteren van de leveranciers, voor wat betreft functionaliteit, connectiviteit, gebruiksvriendelijkheid, prijs/kwaliteit-verhouding en marktpotentie. Harm van der Lek en BI industry expert Norman Manley bespreken de resultaten met het publiek en een panel van ETL leveranciers. Uiteraard zal de door Microsoft nieuw ingenomen positie op de BI markt tijdens de discussie niet onbesproken blijven. Mis deze unieke kans niet en schrijf u nog vandaag in.

Meer informatie: ETL tools onderzoek - survey 2005

Over Passionned
Passionned is een succesvolle netwerkorganisatie van project- en programmamanagers die organisaties tegen betaalbare tarieven daadwerkelijk helpt om de in de organisatie aanwezige intelligentie te operationaliseren. De thema’s business intelligence, procesintegratie, verander-, innovatie- en competentiemanagement en strategische ICT worden daarbij als essentieel beschouwd. Passionned organiseert jaarlijks de Business Intelligence Award, een prestigieuze prijs die wordt uitgereikt aan de ‘Meest intelligente organisatie van het Jaar 2005’. Tot onze klantenkring behoren onder meer de organisaties ABP, Volker Stevin, Gemeente Eindhoven, VNU, Hogeschool Utrecht, Brocacef, Pon Automobiel Handel, Ministerie van Justitie en PGGM.

Daan van Beek, + 31 30 - 242 12 55, daanvanbeek@passionned.nl


Verstreken tijd: 21 jaar en 108 dagen
Passionned Gro.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Msafe
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Palo Alto Networks
Logo ilionx
Logo Vultr
Logo Workday
Logo Keepit
Logo Palo Alto Networks
Logo Nutanix
Logo Unit4
Logo KnowBe4
Logo Whizpr
Logo Conclusion
Logo Palo Alto Networks
Logo Pegasystems
Logo NetApp
Logo Vertiv
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103991 persberichten
7049 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17614 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRINFLUX PR