www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (21 jaar en 155 dagen geleden)
Bedrijf:

ZON en MobiCare nu als één pakket

ELMO ICT Solutions en DataBalk

DataBalk, de leverancier van onder andere de zorgpakketten ZON en Helios, heeft een overeenkomst gesloten met ELMO ICT Solutions. DataBalk krijgt hiermee de beschikking over een OEM versie van MobiCare.  De gegevensuitwisseling tussen ZON en Helios alsmede MobiCare wordt hiermee optimaal. Daarnaast krijgen opdrachtgevers één aanspreekpunt voor deze geïntegreerde oplossing. Uiteraard zal ELMO ICT Solutions waar nodig advies en support blijven geven.

ZON automatiseert bedrijfsprocessen
ZON geeft een complete ondersteuning van de bedrijfsprocessen, zoals: Cliënten- en medewerkeradministratie; Thuiszorg, inclusief functiegerichte indicatiestelling en complete planningondersteuning; Kraamzorg inclusief roostering en planning; Ledenadministratie; Administratie uitleen-, verhuur-, en verkoop van verpleegartikelen; Cursusadministratie; Facturatie en CAK-aanlevering.  De gegevens uit het ZON-systeem worden gekoppeld met het mobiele systeem MobiCare van ELMO ICT Solutions via het principe van replicatie.

Helios up-to-date ICT oplossingen
Zorgaanbieders worden geconfronteerd met tal van uitdagingen. Een toenemende groep cliënten gaat gebruik maken van het persoonsgebonden budget. De modernisering van de AWBZ en de introductie van de WMO zal het aantal partijen waarmee afspraken moet worden gemaakt verveelvoudigen.

Die strategische inzet van ICT, waarbij ook de bruggen worden geslagen tussen wonen en zorg, tussen intra- en extramurale zorg, tussen care en cure in de eerste lijn vergt ook een nieuwe visie van de ICT leveranciers aan de zorg. Een visie die wordt geconcretiseerd in het DataBalk Helios concept. Door de koppeling met MobiCare zijn alle gegevens nu altijd en overal (mobiel) beschikbaar.

MobiCare geeft ambulante medewerkers efficiencyverbetering
Ambulante medewerkers dienen de tijd die ze bij cliënten (thuis) besteden nauwkeurig vast te leggen. Daarnaast noteren zij niet-cliënt-gerichte uren, zoals werkoverleg, reistijden, scholing etc. Met MobiCare worden de basisgegevens, indien gewenst inclusief planning, automatisch naar de mobiele systemen van de uitvoerende medewerkers gezonden. Deze zien precies wanneer ze naar welk adres moeten en kunnen via MobiCare op het mobiele systeem (PDA, i-Mode) geheel automatisch de bezoektijden en andere activiteiten laten registreren. Ook voor het snel en eenvoudig verzenden en ontvangen van e-mail, bijvoorbeeld naar collega's of externe ketenpartners, biedt MobiCare een volledige integratie. Voor intramurale toepassingen is de barcodescanner CareClicker, als onderdeel van het MobiCare Systeem, zeer geschikt. Door de vaste koppeling met ZON en/of Helios wordt de bedrijfszekerheid geoptimaliseerd.

------------------------------------

(foto tekenen contract, zie elmoictsolutions.nl/file.php?id=239)

De heer Keulen, directeur bij DataBalk (r) en heer Imholz, directeur bij ELMO ICT Solutions (l)  tekenen het samenwerkingscontract ten kantore van ELMO op 22-09-2005.

Meer informatie:

ELMO ICT Solutions BV
Frank Imholz of Henk Witvoet
Vijzelmolenlaan 26
3447 GX Woerden
T 0348 – 417 144
F 0348 – 421 911
E f.imholz@elmoictsolutions.nl; h.witvoet@elmoictsolutions.nl; info@elmoictsolutions.nl,
I www.elmoictsolutions.nl en www.databalk.nl

Dit persbericht is in opdracht van ELMO ICT Solutions samengesteld en verzonden door Frans Volmer van  Frans Volmer Consultancy BV. Voor niet inhoudelijke vragen, fotomateriaal en adres- of persoonsmutatie kunt u zich tot hem richten.

Tel. 06 20 43 64 97 of mail naar fransvolmer@pi.net


Verstreken tijd: 21 jaar en 155 dagen
ELMO ICT Solut.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103695 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu