www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (20 jaar en 174 dagen geleden)
Bedrijf:

Novo Cetec koppelt Caress aan MobiCare van ELMO ICT Solutions

Novo Cetec en ELMO ICT Solutions hebben een samenwerkingsovereenkomst gesloten. Doel is de ontwikkeling van een nieuwe integratiekoppeling tussen het mobiele platform MobiCare van ELMO en het veel gebruikte zorgsysteem Caress van Novo Cetec. Ontsluiting van Caress door middel van mobiele technologie brengt een enorme efficiencyverbetering en tijdwinst met zich mee. Het uitgangspunt is te komen tot één standaardkoppeling.

Caress: optimale informatievoorziening voor geïntegreerde zorginstellingen
Caress is een informatiesysteem dat het integrale bedrijfsproces van zowel intramurale als extramurale zorgleveranciers volledig ondersteunt. Het pakket omvat onder andere de indicatiestelling, zorgtoewijzing, kamer-, inzet- en dienstenplanning, urenregistratie, declaratie en elektronische berichtuitwisseling met de zorgkantoren. Voor ieder onderdeel van het zorgproces bestaan uitgebreide rapportagemogelijkheden.
Caress kan op eenvoudige wijze gegevens uitwisselen met andere software, waaronder personeelsinformatiesystemen, electronische cliëntendossiers, pakketten voor diëtetiek en financiële administratie, en uiteraard software voor mobiele ontsluiting van zorggegevens.
Caress ERM staat voor Enterprise Relationship Management en zorgt in een veranderende zorgmarkt voor een optimaal relatiebeer. Dit geldt niet alleen voor de gegevens van cliënten en medewerkers, maar ook voor de gegevens van externe partijen zoals zorgverzekeraars, huisartsen en apotheken. Daarnaast zorgt Caress ERM voor een betere stroomlijning en borging van communicatie binnen de zorginstelling zelf.

MobiCare geeft ambulante medewerkers efficiencyverbetering
Ambulante medewerkers dienen de tijd die ze bij cliënten (thuis) besteden nauwkeurig vast te leggen. Daarnaast noteren zij niet-cliënt-gerichte uren, zoals werkoverleg, reistijden, scholing etc. Met MobiCare worden de basisgegevens, indien gewenst inclusief planning, automatisch naar de mobiele systemen van de uitvoerende medewerkers gezonden. Deze zien precies wanneer ze naar welk adres moeten en kunnen via MobiCare op het mobiele systeem (PDA, Smartphone) geheel automatisch de bezoektijden en andere activiteiten laten registreren. Ook voor het snel en eenvoudig verzenden en ontvangen van e-mail, bijvoorbeeld naar collega's of externe ketenpartners, biedt MobiCare een volledige integratie. Voor intramurale toepassingen is de barcodescanner CareClicker, als onderdeel van het MobiCare Systeem, zeer geschikt. Door de standaardkoppeling met Caress wordt de bedrijfszekerheid geoptimaliseerd.





De heer T.S. Wielinga, Directeur Technologie bij Novo Cetec (r) en F.M.A. Imholz, Directeur bij ELMO ICT Solutions (l)  tekenen de samenwerkingsovereenkomst ten kantore van ELMO op 26-10-2005.

Meer informatie:
ELMO ICT Solutions BV
Frank Imholz of Henk Witvoet
Vijzelmolenlaan 26
3447 GX Woerden
T 0348 – 417 144
F 0348 – 421 911

f.imholz@elmoictsolutions.nl
h.witvoet@elmoictsolutions.nl
info@elmoictsolutions.nl

www.elmoictsolutions.nl en www.novocetec.com

Dit persbericht is in opdracht van ELMO ICT Solutions samengesteld en verzonden door Frans Volmer van  Frans Volmer Consultancy BV. Voor niet inhoudelijke vragen, fotomateriaal en adres- of persoonsmutatie kunt u zich tot hem richten. Tel. 06 20 43 64 97 of mail naar fransvolmer@pi.net


Verstreken tijd: 20 jaar en 174 dagen
ELMO ICT Solut.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.whizpr.nl