www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (21 jaar en 179 dagen geleden)
Bedrijf:

Grib op informatiebeveiliging met HintTech Security

Delft, 4 november 2005 - HintTech maakt zich op voor Infosecurity.nl 2005, dat net als voorgaande jaren plaatsvindt in de jaarbeurs Utecht. Op de grootste IT-Security beurs van Nederland presenteert HintTech haar nieuwe business unit HintTech Security.

Op de beurs (Hal 3, stand D044) toont HintTech Security de GrIB methodiek met bijbehorende GrIB-software. GrIB stelt de gebruiker in staat om informatiebeveiliging op een procesmatige en gestructureerde manier te implementeren, te evalueren en te managen met optimale betrokkenheid van medewerkers en management. GrIB is volledig ingericht voor normen voortvloeiend uit de Code voor Informatiebeveiliging, NEN 7510, CRAMM of  eigen gedefinieerde maatregelen. Daarnaast is het in lijn met Tabaksblatt en SOX. De bedenkers van deze methode en tevens auteurs van het boek “Geïntegreerde informatiebeveiliging” zijn op de HintTech Security stand (Hal 3, stand D44) aanwezig om deze bewezen succesvolle methode nader toe te lichten.

Over HintTech
HintTech (www.hinttech.com) specialiseert zich in het detacheren van ICT specialisten op het gebied van .NET, Java, Project Management en ICT Security. HintTech Security is gespecialiseerd in informatiebeveiliging en onderscheidt zich door de inzet van ervaren Security specialisten die adviseren over een optimale inzet van informatiebeveiliging. Door hergebruik van kennis en door de inzet van herbruikbare componenten is HintTech in staat continu voort te bouwen op haar expertise. Met hoogwaardige specialisten meent HintTech een gespecialiseerde aanbieder van ICT Security dienstverlening te zijn. Egbert Hendriks, algemeen directeur van HintTech: ‘De GrIB methode berust op de filosofie dat het implementeren en borgen van maatregelen slechts succesvol kan zijn wanneer het gedrag van medewerkers veranderd wordt. Ofwel, informatiebeveiliging moet begrijpbaar, behapbaar, controleerbaar, meetbaar en onderhoudbaar zijn.’ Hendriks vervolgt: ‘Met GrIB krijgt u handvatten aangereikt afkomstig uit verschillende vakgebieden en theorieën (informatiebeveiliging, communicatie, organisatieverandering en leren). Deze handvatten zijn op een logische en begrijpelijke manier ondergebracht in de ondersteunende software’.

Einde persbericht

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
HintTech Security
Ted Blonk – ted.blonk@hinttech.com
Telefoon: 015 – 268 25 73

Intersectie Management
Steven Nyland -  s.nyland@intersectie.com
Telefoon: 06 42 23 81 44


Verstreken tijd: 21 jaar en 179 dagen
Hinttech Staff.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl