ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (20 jaar en 54 dagen geleden)
Bedrijf:

Macromedia Flash Lite 1.1. geïntegreerd in iriver U10 Series

Nieuwe ontwikkelmogelijkheden voor Flash content op mobiele muziekspelers

Utrecht, 24 oktober 2005 - Macromedia (Nasdaq: MACR) biedt nieuwe mogelijkheden voor de ontwikkeling van Flash content op consumentenelektronica met Macromedia Flash. iriver heeft namelijk Macromedia Flash Lite 1.1 geïntegreerd in de U10 mobiele muziekspelers, zodat consumenten Flash content kunnen downloaden en afspelen voor een rijkere digitale ervaring.

"Het Flash Platform verandert het gezicht van consumentenelektronica wereldwijd", zegt Al Ramadan, Executive Vice-President en General Manager of Mobile and Devices van Macromedia. "Eindgebruikers en iriver weten dat beleving stimulerend werkt. We kijken dan ook reikhalzend uit naar de innovatieve content die Flash-ontwikkelaars voor de U10 Series zullen ontwikkelen."

De U10 Series heeft een unieke direct-click interface waarmee gebruikers razendsnel door hun mediacollectie kunnen navigeren om het juiste nummer, de juiste foto of video, of de juiste Flash game te vinden. Games, graphics en entertainment op basis van Flash bieden toegevoegde waarde op de muziekcomponent van de U10 en vormen een concurrentievoordeel voor iriver. Met de U10 hebben Flash-ontwikkelaars een zeer geavanceerd platform om nieuwe-generatie ervaringen te ontwikkelen en te verspreiden binnen de consumentenelektronica. Met de iriver U10 kunnen Flash-applicaties van derden direct gedownload worden.

"De ondersteuning van Macromedia Flash Lite biedt de U10 Series een belangrijk onderscheidend vermogen binnen de markt van mobiele multimediaspelers", zegt Jonathan Sasse, President van iriver America. "Niet alleen wij kunnen nu Flash games en -animaties beschikbaar maken voor onze devices, maar ook Flash-ontwikkelaars hebben een nieuw platform voor hun digitale ervaringen."

Afgelopen jaar verdrievoudigde het aantal mobiele devices met Flash van 12 naar 35 miljoen eenheden. Macromedia biedt specifieke oplossingen voor mobiele devices om rijke content te bekijken, user interfaces op maat te maken en ervaringen te verrijken op basis van het Flash Platform. Met Flash Professional 8 kunnen ontwikkelaars en ontwerpers rijke content en applicaties creëren voor desktops en devices. Voor meer informatie over de visie en strategie van Macromedia voor mobiel en devices: www.macromedia.com/mobile.

Macromedia
Beleving werkt stimulerend. Macromedia gelooft dat goede ervaringen de basis zijn van succesvolle bedrijven. Miljoenen zakelijke gebruikers, ontwikkelaars en designers gebruiken onze software om effectieve, aansprekende ervaringen te creëren, die worden onthouden. Op internet, vaste (opslag)media en draadloze en digitale apparaten. Voor meer informatie: www.macromedia.com/nl

Voor meer informatie:

Progress Communications
Richard Verbeek
Telefoon: 020 - 363 11 52
E-mail: richard@progresscommunications.nl
www.progresscommunications.nl

Macromedia
Wim Muijsert
Telefoon: 030 - 750 40 84
E-mail: wmuijsert@macromedia.com
www.macromedia.com/nl


Verstreken tijd: 20 jaar en 54 dagen
Macromedia contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Bommel Wonen
Logo Traffic Family B.V.
Logo De Reisspecialist
Logo Infodatek Group
Logo WeAreFrank!
Logo Keuze.nl BV
Logo Hooray B.V.
Logo Privalgo
Logo iSOC24
Logo Emixa
Logo Companial
Logo CloudNation
Logo Holland Datacenters
Logo Forge
Logo Slimme Dossiers
Logo DNA Services B.V.
Logo Traffic Family B.V.
Logo TechOutlet
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Keuze.nl BV
Logo Twenty Four Webvertising
Logo DNA Services B.V.
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Victoria ID
Logo Vlirdens
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Mollie
Logo Object First
Logo NTT DATA
Logo Customs Support Group
Logo KnowBe4
Logo Conclusion Mission Critical
Logo EPAM Systems
Logo Vertiv
Logo Conclusion
Logo Proximus NXT
Logo Fujitsu Nederland
Logo Razer Europe
Logo Veeam Software
Logo Ormit Talent
Logo Fujitsu Nederland
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
102654 persberichten
6960 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
16650 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu