www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (20 jaar en 63 dagen geleden)
Bedrijf:

Howard Dresner nieuwe Chief Strategy Officer bij Hyperion

Utrecht, 13 oktober 2005 – Hyperion, leverancier van Business Performance Management software, heeft Howard Dresner benoemd tot Chief Strategy Officer. Dresner is een autoriteit op het gebied van business intelligence. Hij komt van Gartner, waar hij Vice President en Research Fellow was. Tijdens zijn jarenlange carrière daar heeft hij business intelligence zien en helpen uitgroeien tot een volwaardige markt.

Dresner begeleidt de ontwikkeling en voortgang van Hyperions bedrijfsstrategie. Daarnaast is hij woordvoerder voor thema’s rond business intelligence en performance management. Ook biedt hij rechtstreeks advies en ondersteuning aan klanten.

Howard heeft veel bijgedragen aan de ontwikkeling en evangelisatie van het business intelligence vakgebied”,  zegt Godfrey Sullivan, president en CEO van Hyperion. “Daarom is hij een gerespecteerd adviseur voor vele internationale bedrijven. Ik kijk er erg naar uit om met hem te werken, en zijn expertise en draagvlak aan te wenden voor Hyperion.”

-----------

Over Hyperion
Hyperion (Nasdaq:HYSL) is wereldwijd marktleider op het gebied van Business Performance Management-software. Het bedrijf heeft meer dan 10.000 klanten die de software van Hyperion gebruiken om zicht te krijgen op de resultaten van hun activiteiten en om hen te helpen plannen en organiseren om die prestaties te verbeteren. Met de Hyperion software kunnen klanten data verzamelen, ordenen en analyseren, alvorens het door de onderneming te communiceren. De Business Performance Management-oplossingen van Hyperion worden daartoe ondersteund door een Business Intelligence platform.

Hyperion is opgenomen in de FORTUNE 100 Best Companies to Work For 2004-lijst en bedient klanten in 45 landen. Met een netwerk van meer dan 600 partners biedt Hyperion een ongeëvenaard niveau van gespecialiseerde oplossingen en diensten. In het fiscale jaar 2005 eindigend op 30 juni 2005 heeft Hyperion een jaaromzet gerealiseerd van 703 miljoen dollar. De onderneming heeft zijn hoofdvestiging in Santa Clara, Californië. Voor meer informatie zie www.hyperion.nl.

Voor meer informatie

Hyperion Solutions
Onno Draaisma,  Managing Director
Tel.: 030 – 29 88 100
E-mail: onno_draaisma@hyperion.com

Whizpr
Francine Loos
Tel.: 0317 - 410 483
E-mail: hyperion(at)whizpr.nl


Verstreken tijd: 20 jaar en 63 dagen
Hyperion Solut.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Traffic Family B.V.
Logo De Reisspecialist
Logo Infodatek Group
Logo WeAreFrank!
Logo Keuze.nl BV
Logo Hooray B.V.
Logo Privalgo
Logo iSOC24
Logo Emixa
Logo Companial
Logo CloudNation
Logo Holland Datacenters
Logo Forge
Logo Slimme Dossiers
Logo Aram Group
Logo DNA Services B.V.
Logo Traffic Family B.V.
Logo TechOutlet
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Keuze.nl BV
Logo Twenty Four Webvertising
Logo DNA Services B.V.
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Victoria ID
Logo Vlirdens
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Fujitsu Nederland
Logo LANCOM Systems
Logo ManpowerGroup
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo Whizpr
Logo HCC
Logo Palo Alto Networks
Logo Kraken
Logo Schneider Electric
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo VSL
Logo FRITZ!
Logo Lucid Software
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
102623 persberichten
6957 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
16626 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR