www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (21 jaar en 94 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

Information Builders investeert in Europese activiteiten

Sterke groeiende vraag naar operational business intelligence

Amstelveen, 13 oktober 2005 – Dave Small, VP International van Information Builders, maakt melding van een reeks investeringen in de Europese activiteiten van de leverancier van Operational Business Intelligence technologie. De investeringen hebben onder meer betrekking op de aanstelling van een aantal senior executives en de uitbreiding van de channel- en partner-marketingprogramma’s.

Met de investeringen wil Information Builders tegemoet komen aan de sterk groeiende vraag in Europa naar Operational Business Intelligence. Deze groei wordt gestimuleerd door een aantal markttrends, onder meer op het gebied van bedrijfscontinuïteit , wet- en regelgeving (compliance) en consolidatie van systemen en bedrijven. Door zwaar in Europa te investeren wil Information Builders de eerste keus worden van Europese organisaties die willen investeren in business intelligence.

De expansie volgt op de groeiende erkenning bij Europese bedrijven van de meerwaarde van de producten van Information Builders. Dit heeft er in de afgelopen zes maanden alleen al toe geleid dat tientallen blue chip ondernemingen zijn overgestapt op Information Builders. Hiertoe behoren onder meer T-Systems in Duitsland, en in Groot-Brittannië Lloyd’s of London en BT International.

Dave Small maakte zijn opmerkingen tijdens zijn herfsttour door Europa. Hij lichtte de motieven voor de Europese investeringen toe. “Accurate data zijn niet langer de enige vereiste voor betere beslissingen. Organisaties moeten ook in staat zijn business intelligence informatie te delen met partijen en individuen buiten de organisatie. Externe factoren zoals fusies & overnames, toenemende fraude en nieuwe regelgeving leiden ertoe dat veel Europese bedrijven de manier waarop ze met data omgaan tegen het licht houden. Information Builders loopt voorop in de re-engineering van de manier waarop organisaties toegang hebben tot data en informatie delen, zodat ze beter kunnen reageren op externe factoren. Wij zullen doorgaan met het investeren in Europa door meer talent aan te trekken en de reikwijdte van ons partnerprogamma uit te breiden.

Op de aanstelling van Dennis Allan als VP EMEA in juni 2004 is een stroom aan benoemingen op senior niveau gevolgd. Relevant voor de Benelux zijn het aantreden van Jennifer Griffin (vanuit PeopleSoft) als Marketing Director EMEA, en Lisette Huyskamp (vanuit Mercury) als Regional Marketing Manager Western Europe. Verder zijn aangesteld Volker Schwab (vanuit Cognos) als Sales Director Germany, Jean Pascal Ancelin (vanuit Business Objects) als Sales Director France en Anke-Vanessa Frye (vanuit Compuware) als Commercial Operations manager Germany.

Information Builders’ strategische focus op Europa wordt onderstreept door een versterkt EMEA partner programma dat de bestaande relaties zal versterken met locale partners zoals Fujitsu South Africa en Software AG, en dat het aangaan van nieuwe relaties zal stimuleren. De keuze van nieuwe partners is gebaseerd op hun technologische expertise en hun kennis van de locale markt. Hierdoor zal Information Builders in staat zijn nieuwe verticale markten te betreden en tegemoet te komen aan specifieke behoeften van locale bedrijven.

Information Builders
Information Builders is met een omzet van meer dan $300 miljoen toonaangevend in enterprise business intelligence en real-time Web reporting. De ongeëvenaard betrouwbare en flexibele WebFOCUS software voorziet in alle behoeften aan rapportage van gebruikers binnen de extended enterprise, variërend van enkele analisten en power users, tot honderdduizenden klanten en gebruikers op het web. Bovendien stelt WebFOCUS organisaties in staat al hun informatie te exploiteren door overal bij te kunnen - van legacy tot datawarehouse.

Information Builders (1975) levert dertig jaar met succes software en diensten van hoge kwaliteit aan meer dan 12.000 klanten overal ter wereld, waaronder de meeste Fortune Top 100-bedrijven en Amerikaanse overheidsdiensten. Information Builders heeft het hoofdkantoor in New York, telt 1.750 medewerkers in 90 vestigingen wereldwijd en heeft meer dan 350 business partners. Meer informatie is te vinden op www.informationbuilders.nl.

Perscontacten:

Lisette Huyskamp
Information Builders
+31 (0)20 456 33 33
lisette_huyskamp@ibi.com

Theo Loth
Loth PR Writing & Consultancy
+31 (0)652 322 210
theo@loth.nl


Verstreken tijd: 21 jaar en 94 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications
Information Bu.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu