Op 26 september jl. is het Site & Content Management Systeem emagiC CMS officieel in .Net-versie gelanceerd. Dit nieuwe product is gebaseerd op versie 2.0 van het .Net framework, en wordt met name gewaardeerd vanwege de combinatie van Content Management, Site Management en Portal Management, die van emagiC CMS.Net een unieke oplossing maakt.
emagiC CMS.Net gaat hiermee verder dan de meeste andere CM-systemen, die vaak niet verder gaan dan enkel Content Management. Bovendien bieden wij met emagiC CMS.Net een uitermate compleet en volledig product aan, vanwege de zeer uitgebreide set standaard modules, die bij het framework zijn inbegrepen. Mocht u toch nog op bepaalde specifieke onderwerpen willen uitbreiden, is dat geen probleem vanwege een aantal optionele modules, die zonder problemen toe te voegen zijn aan het basispakket. Voorbeelden hiervan zijn o.a. een extranet security, een newsletter- en registratiemodule, advanced search enz.
Deze nieuwe .Net versie is niet alleen voor eindgebruikers interessant, ook onze partners kunnen zich nu gemakkelijker richten op grote portal-sites of andere complexe implementaties. Communited, distributeur van emagiC CMS in Nederland, is verantwoordelijk voor het distributienetwerk van dit CMS binnen het land.
Emagine, de ontwikkelaar van emagiC CMS.Net, zal samen met Communited de nieuwe .Net-versie presenteren op woensdag 5 oktober tijdens ECMplaza 2005, in het World Trade Center te Rotterdam. Vervolgens zal op 26 oktober nog een speciale emagiC CMS.Net-dag georganiseerd worden bij Communited in Oud-Beijerland. Tijdens deze open dag kunt u demonstraties verwachten van het nieuwe product, maar ook uitleg over de voordelen van een partnerschap en een overzicht van alle mogelijke functionaliteiten. Toegang is uiteraard gratis, geïnteresseerden dienen zich alleen even op te geven via www.communited.nl
Voor meer informatie over de mogelijkheden van emagiC CMS.Net, het ECMplaza of de open dag op 26 oktober kunt u altijd een kijkje nemen op www.communited.nl. U kunt natuurlijk ook bellen met René Simons van Communited, tel. 0186-640900.