www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (21 jaar en 94 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Samenwerking Unit 4 Agresso en Methec werpt vruchten af

Vriesfood biedt expertise bij ontwikkeling RF-module voor groothandel

Sliedrecht, 29 september 2005 – Unit 4 Agresso, leverancier van bedrijfssoftware, en Methec, specialist in industriële en logistieke identificatie en registratie, hebben hun standaard Radio Frequency (RF) warehouse-oplossing (WM) uitgebreid met een module voor de groothandel. Bij de ontwikkeling is gebruikgemaakt van de expertise van Vriesfood Meppel BV, groothandel in bake-off producten. Voor het eerst kunnen groothandels een standaardmodule voor RF inzetten om de efficiëntie te verhogen en de kosten te verlagen.

René Brunink, Hoofd Financiën van Vriesfood: “We werken al sinds 2003 met OMNIVERS, het pakket van Unit 4 Agresso dat zich richt op groothandels. Om de efficiëntie te verhogen hebben we er vorig jaar voor gekozen om over te gaan op RF. Samen met Unit 4 Agresso en Methec hebben we de standaard RF warehouse-oplossing aangepast aan de bedrijfsvoering binnen groothandels. Door de kennis en ervaring van alle betrokken partijen te bundelen, hebben we een module ontwikkeld die perfect aansluit op de praktijk.”

Vriesfood, leverancier van diepgevroren bake-off producten zoals saucijzenbroodjes, pizza’s, appelflappen en voorgebakken brood, heeft door de inzet van de RF-module zijn magazijnbezetting teruggebracht met 25%.

Brunink: “Het verzamelen van gegevens gaat niet sneller, maar door het scannen werken we wel veel secuurder. Het is nu een kwestie van orders verzamelen en scannen. Met name in de handling eromheen kun je als groothandel met RF veel voordeel behalen. Ik verwacht dat we de investering in twee jaar terugverdienen. Daarbij moet je nog wel bedenken dat een vriesomgeving specifieke duurdere apparatuur vereist. “

Vakbeurs Groothandel & Logistiek
Wij nodigen u uit om een bezoek te brengen aan de vakbeurs Groothandel en Logistiek, die van woensdag 5 tot en met donderdag 6 oktober a.s. in het Beursgebouw in Eindhoven wordt georganiseerd. Unit 4 Agresso en Methec presenteren daar hun standaard RF warehouse-oplossing. U vindt beide bedrijven op stand 011.

--------------------------

Over Unit 4 Agresso
Unit 4 Agresso N.V. is een internationaal opererende softwareonderneming die haar klanten een unieke totaaloplossing biedt, bestaande uit een combinatie van geavanceerde business software en optimale beveiliging van de bedrijfsgegevens.

Vanuit een diepgaande kennis van een gericht aantal branches en verticale markten, biedt Unit 4 Agresso standaardsoftware en diensten aan, die gebaseerd zijn op de 'best practices' binnen de branche. Daardoor optimaliseert de software de bedrijfsvoering en biedt het organisaties de flexibiliteit die nodig is om slagvaardig te kunnen inspelen op een snel veranderende omgeving.

De business unit Enterprise Solutions ontwikkelt en implementeert (internationale) oplossingen voor de financiële en zakelijke dienstverlening, de publieke sector en de logistieke dienstverlening (handel en logistiek).

Unit 4 Agresso viert dit jaar haar 25-jarig bestaan en is in Europa de snelst groeiende leverancier van automatiseringsoplossingen voor de sector zakelijke dienstverlening.

Unit 4 Agresso heeft klanten in 43 landen en heeft meerdere vestigingen in 9 landen, waaronder de VS, Canada, Spanje, Frankrijk, Duitsland, het Verenigd Koninkrijk, Noorwegen, Zweden en de Benelux. De onderneming is genoteerd aan de Euronext te Amsterdam en telt zo'n 2000 medewerkers. www.unit4agresso.nl.

Over Methec
Methec levert een totaaloplossing van advies tot en met implementatie en onderhoud voor identificatie, registratie en optimalisering van logistieke en productieprocessen. Methec verbetert de efficiency op de werkvloer door realtime identificatie en registratie op basis van de actuele procesgegevens met als doel het toegankelijk maken van alle toepassingen voor alle medewerkers

Voor meer informatie

Unit 4 Agresso
Alex Rossen, directeur business unit Enterprise Solutions
Tel: 030-6387111
Alex.rossen(at)unit4agresso.com

Methec
Kurt Kämper, directeur
Tel: 0313-430111
k.kaemper(at)methec.nl

Whizpr
Marieke Adama
Tel: 0317-410483
unit4agresso(at)whizpr.nl

Recent van Unit4  
Zes op de tien professionals in zakelijke dienstverlening verwachten komend jaar meer werkvolume of complexere werkzaamheden

Scanmarket by Unit4 groeit in klanten en zet in op innovatie

Gemeente Tilburg vernieuwt financiële IT-infrastructuur met Unit4 ERPx

Verstreken tijd: 21 jaar en 94 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Unit4 contact  

+ 44 (0) 1423 537 837
www.unit4.com/nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo Amazon Web Services
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
Logo Dynatrace
Logo Lightspeed
Logo Databricks
Logo Databricks
Logo FlowQi
Logo Deel
Logo KnowBe4
Logo Customs Support Group
Logo Databricks
Logo The Stack
Logo Mollie
Logo Fujitsu Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103790 persberichten
7039 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17503 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.deepr.nl