Nieuwegein, september 2005 - Kingston Technology, onafhankelijk producent van geheugenmodules, neemt in China haar nieuwe productiefaciliteit, Kingston Technology Electronics, in gebruik. Dankzij deze Chinese geheugenfabriek kan Kingston de productie opvoeren van 1,5 miljoen geheugenmodules naar vijf miljoen geheugenmodules per maand.
"Kingston investeert in de grote mogelijkheden die China biedt", zegt Mike Chen, vice-president operations, Kingston. "De vraag naar onze producten neemt sinds 2000 sterk toe. We hanteren met de opening van een grotere productiefaciliteit in Shanghai een tweeledige strategie. Enerzijds verbeteren we de leveringen aan onze wereldwijde klanten met kwaliteitsproducten tegen concurrerende prijzen. Anderzijds zijn we direct vertegenwoordigd in de regio, klaar om de lokale markt te bedienen zodra die zich ontwikkelt."
Kingston is tevens van plan de totale productiecapaciteit aanzienlijk te vergroten. In de Verenigde Staten en Taiwan zal het bedrijf de bestaande faciliteiten uitbreiden en in Maleisië blijft de productie eveneens doorgaan.
Kingston Technology Electronics is gevestigd in Shanghai’s Pudon ‘Silicon Harbor’, China’s snelgroeiende centrum in de high-tech-industrie. Het onderkomen, waarvan de bouw in januari 2004 begon, is voorzien van de meest geavanceerde SMT-assemblagelijnen en superieure testapparatuur. De oppervlakte van de oorspronkelijke productiefaciliteit was 4,5 duizend vierkante meter en is uitgebreid naar 18,5 duizend vierkante meter, waarbij het mogelijk is de fabriek in de toekomst met nog eens 13,5 duizend vierkante meter te vergroten.
Door de toenemende vraag naar geheugenmodules zag Kingston zich genoodzaakt extra capaciteit te creëren voor groeimarkten. De vraag is vooral te danken aan de ValueRAM-productlijn, die vooral toepassing vindt in ‘white-box’-toepassingen. Net als veel andere high-tech-bedrijven ziet Kingston kansen in de ontluikende Chinese markt. De productiecapaciteit die Kingston opzet, is daarmee tevens bedoeld om in de nabije toekomst aan de vraag uit China naar geheugenmodules te kunnen voldoen.
Kingston Technology
Sinds de oprichting in 1987 is Kingston Technology Company, Inc. uitgegroeid tot 's werelds grootste onafhankelijke producent van geheugens en digitale opslagmedia. Het bedrijf beschikt over moderne productievestigingen in Maleisië, Taiwan, China en Fountain Valley (Californië, VS). Kingston levert ook alle faciliteiten voor het verwerken van 'wafers' tot IC’s en voor het testen en distribueren daarvan. Kingston ondersteunt zo het hele productieproces vanaf de ontvangst van de 'wafers' tot en met de distributie van de kant-en-klare geheugenmodules. Kingston distribueert haar producten via een wereldwijd netwerk van distributeurs, OEM’s en dealers in meer dan 3000 locaties.
Bezoek voor aanvullende informatie de website www.kingston.com/europe